SpeedArt #3
#1
Tym razem speedart, zrobiony na prośbę organizacji e-sportowej : http://universalsoldiers.pl/

Link do obrazka : http://adf.ly/XhbM7
Odpowiedz
#2
Filmik bardzo fajny, miło się to oglądało, ale jeśli chodzi o samą pracę, mam wrażenie, że z uporem maniaka używasz młotka do wbijania śrubek zamiast śrubokręta...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Co masz na myśli ;D ?
Odpowiedz
#4
Użyte narzędzie w stosunku do uzyskanego efektu i potrzeb. W tym wypadku użycie softu 3D za ciężką kasę, z ilością pracy nieadekwatną do uzyskanego efektu i potrzeb :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
Strasznie dziwne podejście, równie dobrze nie mógłby sobie kupić dobrych głośników z dużą ilością watów, bo przecież w domu są małe dzieci. Co nie zmienia faktu ,że ich jakość będzie znakomita - porównanie wyssane z palca .. Ale myślę ,że trafne .. Dlaczego mam się ograniczać !?
Odpowiedz
#6
Nie, zupełnie, zupełnie nieadekwatne. Bardziej adekwatnym jest porównanie do kupna wypasionych kolumn i wzmacniacza lampowego do puszczania mp3 128kbit...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
Tak czy inaczej, nie od razu Rzym zbudowano chyba jest oczywistym ,że od razu nie będę wymiatał ..
Odpowiedz
#8
Ale ja wcale nie mówię, że to jest brzydkie i że mi się nie podoba. Uważam tylko, że metoda pracy jest cokolwiek bez sensu patrząc na czynności wykonane po drodze by osiągnąć efekt.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#9
Jak szybciej zamienić wektor w obiekt 3d ? Jesteśli znasz sposób podziel się ze mną ... Zlecenie to zlecenie, logo miało koniecznie być w 3d ..
Odpowiedz
#10
Swoją opinię wyrażam w oparciu efekt końcowy. Gdyby całość była jakoś ekstremalnie ekstrudowana, składała się "w powietrzu" niczym transformer, OK. Ale tu? Nie mogłeś tego w 2D zrobić i sfejkować 3D? Zwłaszcza, że po drodze praktycznie straciłeś całe niuanse wyekstrudowanego 3D. Więc - po co?
Gdyby końcowy efekt wyglądał inaczej, bym się nie czepiał. Ale tu zrobiłeś coś takiego, jak ludzie którzy pożyczają jakąś wypasioną kamerę bo "chcą osiągnąć najwyższą jakość" a potem nawrzucają film damage, film clutterów, wszelkiego możliwego śmiecia + TV Similator i wyrenderują w w niskiej rozdziałce i z ch... bitratem.
Być może to jest tylko część pracy i ocena jest krzywdząca, ale dla mnie, jako miłośnika efektów osiągnąłeś minim efektu przy maksimum środków.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Speedart #002 m20 1 930 09-18-2013, 9:57
Ostatni post: kacper8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości