Soundforge Pro 11 i SpectraLayers Pro 2 w promocji KSK
#1
Copy/Paste (bez obrazków) od KSK Dystrybucja:

Lato - czas wakacji, promocji, a przede wszystkim sezon wspaniałych możliwości kreacyjnych. Już dziś możemy potwierdzić premierę Sound Forge Pro 11 [WIN] oraz SpectraLayers Pro 2 [WIN/MAC].
W związku z premierą nowego oprogramowania mamy dla Państwa specjalną promocję
Do końca września: Posiadacze Vegas Pro (każdej wersji), mogą zakupić wersje Upgrade do SpectraLayer Pro 2, Sound Forge Pro 11 lub do Master Suite.
Posiadacze Sound Forge Pro lub SpectraLayers Pro mogą zakupić upgrade do Audio Master Suite.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami Sony Creative Software.

Doświadcz tego sam przed 28 sierpnia 2013 roku i zaoszczędź nawet do 30%!

Sound Forge Pro 11…
to program najchętniej wybierany przez całe pokolenie edytorów i realizatorów audio-wideo (pierwsza wersja wyszła na Windows 3.x). Oparty na niezawodnej platformie wyposażonej w cały szereg opcji udoskonalanych nieustannie od początków epoki rejestrowania dźwięku na komputerach PC.

Aktualizacja z Sound Forge Pro za 559PLN — oszczędzasz 240PLN
Aktualizacja z Sound Forge Audio Studio za 739PLN — oszczędzasz 310PLN
Kup teraz Sound Forge Pro 11 za 1149PLN
— oszczędzasz 500PLN

Sound Forge Pro 11 obsługuje wiele formatów wideo, w tym AVI, WMV oraz MPEG-1 i MPEG-2. Precyzyjnie synchronizacje dźwięk z obrazem klatka po klatce. Oprogramowanie Sound Forge Pro 11 zawiera szablony dla formatu MPEG-2 w celu zapisu dla rozdzielczości HDV 720p bądź 1080i, jak również szablony AVI używające kodeka CineForm CFHD do renderów 720p jak również 1080i. Program obsługuje również kodowanie do formatu WMV 720p i 1080p.

Oprogramowanie Sound Forge Pro 11 eksportuje wielokanałowe pliki do przestrzennego formatu AC-3 dzięki dodanej wtyczce Dolby Digital AC-3.

Sound Forge Pro 11 zawiera dodatki w postaci wtyczek do usuwania szumów i uszkodzeń dźwięku, narzędzi do analizy spektrum dźwięku. Sound Forge Pro 11 zawiera również zintegrowaną możliwość tworzenia płyt CD w systemie disc-at-once (DAO) do tworzenia płyt Red Book audio CD.


SpectraLayers Pro 2

Uaktualniona wersja programu jest jednym z najlepszych narzędzi w branży edycji spektrum fal dźwiękowych. Obróbka dźwięku w obszarze widma akustycznego jest teraz jeszcze sprawniejsza i prostsza dzięki szybszemu mechanizmowi przetwarzania oraz szerokiemu wachlarzowi nowych narzędzi i metod edycji oraz dzięki usprawnieniom w interfejsie użytkownika.

Aktualizacja z SpectraLayers Pro za 559PLN — oszczędzasz 240PLN
Kup teraz SpectraLayers Pro 2 za 1149PLN
— oszczędzasz 500PLN

Niesamowita łatwość w zaznaczaniu, ekstrakcji i usuwaniu szumu. Praca z dźwiękiem nigdy nie była szybsza.

SpectraLayers Pro to niezwykła platforma do edycji dźwięku, łącząca niesamowite możliwości kształtowania dźwięku połączone z unikalną łatwością pracy. Umożliwia badanie dźwięku na wielowymiarowym wyświetlaczu spektrum. Program rozkłada pliki dźwiękowe na warstwy składowe używając palety narzędzi edycyjnych. Możliwe jest przetwarzanie wyodrębnionych warstw na nieskończoną ilość sposobów. SpectraLayers Pro jest idealną aplikacją dla montażystów obrazu i dźwięku oraz profesjonalistów, którzy potrzebują najbardziej zaawansowanych narzędzi do analizy dźwięku. SpectraLayers Pro dostarcza najnowsze i najbardziej złożone rozwiązania edycyjne na popularne platformy Mac oraz PC.


Audio Master Suite

Teraz oba programy są dostępne w formie pakietu Audio Master Suite w rewelacyjnej cenie

Aktualizacja z Sound Forge Pro lub SpectraLayers Pro za 1259PLN – oszczędzasz 540PLN
Kup teraz Audio Master Suite za 1749PLN
i oszczędź 549PLN zamiast kupować oba produkty oddzielnie

Lista dobrych sklepów, gdzie można nabyć produkty Sony Creative Software znajduje się na stronie sonycreativesoftware.pl/gdziekupic.htm

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe webinarium - SpectraLayers Pro efix 1 1,522 08-27-2012, 18:40
Ostatni post: Krzysz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości