Short Pointless Stupid #1
#1
No więc po raz kolejny stworzyłam filmik zupełnie inny niż poprzedni, lecz niestety nie mogę dodać go do właściwego działu gdyż jestem nowym użytkownikiem. Jak coś to proszę o przeniesienie.

No więc miał być to krótki, 'twórczy' i klimatyczny filmik z momentami tak dziwnymi że można by było się pośmiać.. Lecz niestety wyszło coś totalnie nudnego i bezsensownego...
Liczę tutaj na konstruktywną krytykę.
Nie ma HD ze względy na wolne łącze, mimo to filmik strasznie stracił na jakości po przesłaniu ;/Odpowiedz
#2
1. Po przeczytaniu regulaminu odpowiesz sobie na pytanie dlaczego nie możesz zakładać wątków.
2. Nie ogarniam tego filmiku. Nie potrafię nawet go skomentować. Jedynymi odbiorcami tego filmu to powinnaś być Ty i Twoja koleżanka :)
Odpowiedz
#3
Chyba tytuł sugeruje komentarz - stupid.
Odpowiedz
#4
Co może być na plus to korekta kolorów (bawiłeś się tym trochę z tego co widzę). Uczepić się można ze strony technicznej: użyj statywu, bo obraz się w cholerę trzęsie, a od merytorycznej to cóż... nic na tym filmie nie ma. najpierw pokazujesz koleżankę, potem skaczecie i tyle... Nie wszystko co się stworzy jest warte wrzucenia na internet
Odpowiedz
#5
Okej, dzięki za choć trochę pozytywnych opinii, zapamiętam na przyszłość ;)
Widzę że jednak nie wyszło tak jak powinno, filmik inspirowany był na innym, podobnym który zdobył tysiące wyświetleń i pozytywnych opinii... No cóż, będę dalej próbować xD
Odpowiedz
#6
Z ciekawości - daj linki do tego co Cię zainspirował, może porównując oba filmy dowiesz się, dlaczego Twój film został kiepsko odebrany.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
Proszę bardzo filmik, a raczej filmiki które nie zainspirowały:

Odpowiedz
#8
Wiesz co moim zdaniem nie powinnaś sugerować się ilością wyświetleń oraz popularnością innych filmów przy produkcji własnych (zwłaszcza, gdy inspiracje stanowią filmy przeznaczone pod amerykańską publikę), gdyż często filmy typu:
zyskują sporą sympatię, a sama widzisz co przedstawiają ;)
Odpowiedz
#9
Okej, dzięki ;)
Cenna rada, gdyż pewnie popełniłabym ten błąd jeszcze nie jeden raz.
Odpowiedz
#10
Początek w sumie miał jakis klimat, gdyby był częścią czegoś większego myślę że ok, natomiast końcówki nie załapałam - no ale miał być pointless, i jest pointless.

I z ciekawości: jaki to utwór? (chodzi mi o pierwszy) :)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości