Renderowanie - batch render
#1
Witam!

Na stronie Batch render opisane jest to jak renderować przy użyciu pluginu/skryptu wielu materiałów video czyli jednymi słowy pisząc chodzi batch rendering.

Na stronie napisane jest to, że materiały video winny być na tych samych ścieżkach video/audio. Nie bardzo czuję co się kryje pod tym pojęciem. Czy tu chodzi o to, że mając stworzone dwa różne projekty o różnym stopniu złożenia i umiejscowienia ścieżek audio np. w pierwszym projekcie byłyby 4 ścieżki video, a w drugim 6 ścieżek video, powinienem w takim przypadku stworzyć osobny projekt, do którego dodałbym te dwa projekty tak, żeby z poziomu tego projektu, który będzie użyty do renderingu ten pierwszy projekt (z 4-ema ścieżkami video) miał tylko dwie ścieżki na osi czasu (1 śćieżka audio i 1 ścieżka video), a ten drugi projekt (z 6-oma ściezkami video) miał też tylko dwie ścieżki video i audio?

Czy tu o to chodzi? Czy taki rendering z uwagi na to, że użyty został projekt w projekcie, a w właściwie projekty w projekcie nie będzie renderować się dłużej niż rendering pojedynczo tych dwóch projektów?

Chyba, że coś źle rozumuję. Nie bardzo wiem jak inaczej dałoby się zaimpotować do jednego projektu dwa inne projekty z różną strukturą projektową.
Odpowiedz
#2
Cytat:Na stronie napisane jest to, że materiały video winny być na tych samych ścieżkach video/audio.

Nigdzie czegoś takiego nie ma. Jest natomiast:
Cytat:Wszystkie konwertowane klipy (event'y) musza znajdować się na tej samej ścieżce!

Przeczytaj uważnie ten artykuł jeszcze raz, szczególnie do czego służy batch render.
Projekt w projekcie renderuje się zawsze dłużej, ale często warto poświęcić czas na rzecz jakości (brak wielokrotnego renderowania).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości