Renderowanie [Problem]
#1
Witam, mam problem z zapisaniem filmu w formacie HD.
Film zapisuje w taki o to sposób:
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrob...sony-vegas

Niestety od samego początku mam problemy... najpierw czas zapisywania był strasznie duży 3h + i leciało w górę aż naglę program naglę się wyłączył. Następnie po kolejnej próbie program ponownie się wyłączył.
W końcu jakoś coś ruszyło od 2h zaczęło się odejmować była już prawie połowa aż tu nagle "debug" i program... ponownie przestał działać.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a58e...194c5.html

Czy wie ktoś jak można rozwiązać ten problem aby film "w spokoju" doszedł do pełni zapisywania?

Z góry dziękuje za pomoc.

@edit
Jeżeli nic nie da się z tym zrobić to proszę o podanie "podstawowego" renderowania video.
Jak nic nie zmieniałem zawsze było wszystko OK, teraz chciałem poprawić jakość i zacząłem bawić z HD - jak widać lipa. (zauważyłem również że w fragmencie który wy renderował się (ok. 30sek) nie jest wszystko tak jak powinno - tzn. tak jak by nie został uwzględniony Pan/Crop... który wcześniej ustawiłem.)
Odpowiedz
#2
Nie zapisuj do WMV tylko do mpeg albo avi. Z kodeków to proponuję H.264, MPEG-2 albo MPEG-4 tak jak sugerują na YT. Dodatkowo zajrzyj do tego tematu: http://sonyvegas.info/thread-397.html a tutaj masz podobny temat: http://sonyvegas.info/thread-277.html
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#3
Wydaję mi się że jakiś błąd był w samym filmie ponieważ co bym nie zrobił cały czas nie dość że czasowo idzie długo to procentowo się nie rusza.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale nie które elementy filmu były "czerwone" a dokładnie te na których zastosowałem efekt "cofnięcia". Powiem tyle że trochę się zdenerwowałem i kilku dniowa praca poszła się je*ać...

Jeszcze mam pytanie czy jest normalne to że 11sek film (a dokładnie napis) Renderuje się ok 10min?

Ten o to napis:


A ogólnie prosił bym o jakieś podstawowe ustawienia bo mam już strasznie namieszane i gdy próbowałem sprawdzić czy już wszystko jest ok. w filmie nie ma obrazu.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi i pozdrawiam ;)
Odpowiedz
#4
Przeleć parę tematów na tym forum. Masz tam pełno informacji na ten temat. W ogóle po co Best wybierasz? Preview spokojnie Ci wystarczy, ewentualnie Good.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#5
(10-15-2009, 19:31)tomislater napisał(a):  Przeleć parę tematów na tym forum. Masz tam pełno informacji na ten temat. W ogóle po co Best wybierasz? Preview spokojnie Ci wystarczy, ewentualnie Good.

Nie za bardzo się znam na tym, nie wiem jak dobierać kodeki itp.
Na dobrą sprawę nie wiem też co mam zmienić na co ;)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości