Renderowanie :(
#1
Witam, mam problem z renderowaniem mianowicie taki: Na takich ustawieniach jak poniżej i wybraniu np. 1 sekundy filmu chcąc go zrenderować wychodzą 2 godzinowe przewidywanie renderowania a liczba procent cały czas 0% (czekałem 10min...)
takie ustawienia projektu...
[Obrazek: 28ix4z4.png]
renderowania...
[Obrazek: 243p3kp.png]

Prawdopodobnie to jakaś głupota ale niestety stawia mnie w kropce ponieważ niemoge nic zrobić a film składałem sporo czasu...
Z góry dzieki za odpowiedzi : )
Odpowiedz
#2
Skoro w ustawieniach projektu masz "Progressive Scan", znaczy bez przeplotu, to po co ustawiasz Deinterlace Method? To po pierwsze, po drugie zmień "Full Resolution Rendering Quality" na "Good", a Pixel Format na 8bit. Mam wrażenie, że nie za bardzo wiesz, co poustawiałeś w tym projekcie :) Korzystaj z funkcji "Match Media Settings" żeby automatycznie dopasować ustawienia projektu pod plik wejściowy (no chyba, że jest ich kilka i mają różne właściwości, wtedy jest trochę kombinowania). Spróbuj poustawiać w ten sposób i napisz, czy pomogło.

PS. Czy w ogóle jest sens ustawiania Pixel Format inny niż 8bit (jeśli pliki wejściowe domyślnie taki mają)? Z tego co na razie zauważyłem, to do podobnych efektów można dojść używając kilku vegasowskich efektów.
Odpowiedz
#3
Dzięki za próbe pomocy lecz nic nie pomogło cofnołem się do wcześniejszego zapisu poświęciłem klika dni i strzyłem to samo jeszcze raz :/ Szkoda ze te same ustawienia itd.. i dziala :)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości