Render 0%
#1
Witam, zostawiłem renderowanie na około 6 godzin i po tym cały czas jest render 0%. O co chodzi?
#2
O wiele rzeczy może chodzić - od tego, że np. przeholowałeś z ilością efektów 3D począwszy skończywszy na błędzie w kodeku, którym materiał do Vegasa został skompresowany.
[Obrazek: i15.jpg]
#3
Projekt jest to 14 minutowy film skladający sie z 30 kawałkow avi Xvid. Zastosowane efekty: rozjaśnianie, ściemnianie, spowolnienie. Parę mp3. Film muszę mieć już na czwartek zostawiłem dziś na noc a rano patrze 0% :( Co może być nie tak?
#4
Zapewne coś z xvidem. Spróbuj zaktualizować go do najnowszej wersji i sprawdź na której klatce render się zatrzymuje(program podaje numer aktualnie renderowanej klatki przy ekranie podglądu) - spróbuj zapuścić render kilka klatek za tą felerną klatką. Spróbuj też wyrenderować jakiś fragment - np. na końcu filmu, gdzie będzie na raz widoczna/użyta tylko jedna ścieżka.
[Obrazek: i15.jpg]
#5
klatka: 0 ;] gdy próbuje tylko fragment tego projektu 14 min też nie działa

ale teraz sobie próbuje, jeżeli dodam z 10 tych SAMYCH kawałkow avi z dzwiekiem itp to renderuje, tylko akurat tego projekty 14 minutowego nie chce
#6
Spróbuj zrenderować tylko kawałek projektu (tak w środku) I zobaczysz czy to wina filmu czy projektu.
#7
juz próbowalem fragment i to samo sie dzieje
#8
na 99% problem z XVID. Spróbuj uporządkować kodeki (wywalić zbędne, nawet ffdshow potrafi bruździć) i zainstalować najnowszy kodek xvid ( i nie instalować divx).
[Obrazek: i15.jpg]
#9
hmm juz nie rozumiem, jak dam 2 kawałki avi to sie renderuje ale jak je wycisze to nie renderuje? o co chodzi?

//problem rozwiązany   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości