Regulamin
#1
UWAGA, ZMIANA REGULAMINU!
Regulamin Forum Sony Vegas

Proszę to przeczytać! Z racji tego, iż na forum jest coraz większa fala ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia, ale chcą robić "super fajne efekty w Vegasie w 2 minuty" musieliśmy podjąć decyzję o zmianie traktowania nowych użytkowników. Powstał dział "Newbies" dla nowych w którym wątki nie będą moderowane. To będzie taki nasz mały "śmietniczek" w którym będą mogli pisać nowi.

Jeżeli moderator zauważy, że temat jest ciekawy i nie był powtarzany na forum już setki razy to przeniesie go do odpowiedniego działu. W innych działach nowi nie mają prawa do zakładania tematów. Jeżeli napiszesz głupotę lub wykażesz brak jakiejkolwiek znajomości z programem licz się z konsekwencjami. Masz dział z tutorialami, masz mnóstwo już rozwiązanych problemów, wystarczy poszukać i poczytać.

Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!

Jeżeli uważasz, że nie jesteś "Newbie" (i chcesz pisać w innych działach) napisz do administratora, czyli do mnie, a przeniosę Cię do odpowiedniej grupy; to już jakiś sukces będzie, bo będę wiedział, że przejrzałeś regulamin :)

1. Regulamin
2. Kary


1. Regulamin
Regulamin został stworzony po to, aby go przestrzegać. Dzięki temu, forum będzie bardziej przyjazne dla użytkowników ze względu na swoją przejrzystość i brak postów, które nie wnoszą nic do dyskusji. Każdy użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania kilku poniższych punktów:

1.1 Zakładaj nowy temat w odpowiednim dziale tylko wtedy gdy po skorzystaniu kilka razy z opcji SZUKAJ nie znalazłeś informacji, którą chciałbyś otrzymać.
1.2 Shoutbox na dole forum nie służy do zadawania pytań dotyczących programu. Od tego są działy na forum.
1.3 Przed stworzeniem nowego tematu pomyśl nad jego nazwą, nieodpowiednio nazwane tematy, będą usuwane. O co chodzi? Jeżeli masz problem z danym efektem to napisz w temacie o który efekt Ci chodzi (np. "zakrycie twarzy"). Wątki na forum typu "Pomocy!?!!", "Mam problem!!!", "jak to zrobić????", "co to za efekt????", będą USUWANE, a ich właściciele odpowiednio karani.
1.4 Pamiętaj o poprawnym cytowaniu, cytuj tylko to do czego się odnosisz w wypowiedzi innego użytkownika.
1.5 Nie spamuj forum! Nikt nie lubi spamu. Jeżeli nie wiesz co napisać to nie pisz.
1.6 Nie obrażaj użytkowników forum. Jak Ty byś się czuł, gdyby do Ciebie ktoś się tak odzywał?
1.7 Zakaz używania wulgaryzmów.
1.8 Nie umieszczamy na forum żadnych warezowych linków do pluginów, keygenów i czego tam jeszcze nielegalnego. Temat będzie kasowany, a użytkownik zostanie zbanowany. To samo tyczy się wszelakich próśb o crack, etc.
1.9 W dziale z filmami z gier nie zamieszczamy filmów z Tibii! Takie filmy są nudne, nic na nich właściwie nie widać i tego po prostu tutaj nie chcemy :) Umieszczasz film z Tibii = ban dożywotni.
1.10 Zakaz zakładania fałszywych kont, tj. przy użyciu tak zwanych anonymizerów czy "10 minutowych maili". Całkowity zakaz łączenia się z anonimowych serwerów.
1.11 Zakazane jest posiadanie multikont pod groźbą czasowego lub stałego bana. Przypadki szczególne rozstrzyga admin i moderatorzy a ich decyzja jest nieodwołalna.

2. Kary
2.1 Zły dział - Za źle dobrany dział - 1 ostrzeżenie
2.2 Nieodpowiednia nazwa tematu - Jeżeli nazwa tematu będzie nie odpowiednia o której mowa w punkcie 1.3 - 2 ostrzeżenia
2.3 Opcja szukaj - Za niekorzystanie z opcji szukaj - 1 ostrzeżenie
2.4 Spam - Za bezsensowne i nic niewnoszące do dyskusji posty - 1 ostrzeżenia
2.5 Ewidentny spam - Za spamowanie linkami/obrazkami czy czymkolwiek innym - 3 ostrzeżenia
2.6 Obrażanie użytkowników - Za obrażanie innych użytkowników forum - 2 ostrzeżenia
2.7 Wulgaryzmy - Za rzucanie wulgaryzmami - 1 ostrzeżenie
2.8 Nielegalne pliki - Za linki czy też prośbę do nielegalnych plików - 3 ostrzeżenia
2.9 Filmy z Tibii - Za umieszczanie filmów z Tibii w dziale z filmami z gier - ban z miejsca
2.10 Fałszywe konta - Ban z miejsca. Chcesz być anonimowy to włącz sobie gg i rozmawiaj z randomowymi ludźmi.

- Po zdobyciu trzech ostrzeżeń każdy post będzie moderowany przed jego umieszczeniem na forum.
- Po zdobyciu sześciu ostrzeżeń użytkownik ma zakaz pisania postów przez 1 miesiąc.
- Po zdobyciu dziesięciu ostrzeżeń delikwent zostaje zbanowany na zawsze.

Każde z ostrzeżeń automatycznie zostaje wycofane po upływie 30 dni od jego przyznania. Jeżeli moderator będzie uważał, iż użytkownik powinien dostać ostrzeżenie za nieodpowiednie zachowanie na forum, może to zrobić oraz może przyznać tyle punktów ile uzna za stosowne.

Regulamin w trakcie żywotu forum może ulec zmianie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości