Pudzianowski w Sejmie!
#1

Mój pierwszy taki filmik. A drugi z Sony Vegas. Każdy komentarz się przyda :)
Odpowiedz
#2
... jeżeli to miało być śmieszne to mnie wcale nie rozbawiło, nie wiem co inni na to.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#3
Mnie też :)
Tylko nie byłem pewien czy to temu, że obejrzałem te fragmenty tyle razy przy montowaniu.
Teraz przynajmniej wiem.
Odpowiedz
#4
To po co wrzucasz coś co nawet Ciebie nie bawi?
Odpowiedz
#5
Liczyłem, że kogoś rozbawi. Dziwne, nie?
Odpowiedz
#6
Gratuluję dobrej zabawy, dzięki której nabyłeś cennego doświadczenia w animowanych maskach. Wyszło całkiem nieźle patrząc na inne filmy tego typu w internecie. Brnij dalej w stronę staranności a może uda Ci się wkręcić do jakiejś ekipy potrzebującej kogoś od efektów specjalnych. Jednak jeśli chcesz zostać twórcą śmiesznych filmików, musisz popracować nad swoim poczuciem humoru - skoro sam przyznajesz, że filmik nawet Ciebie nie rozbawił, nie oczekuj, że rozbawi innych. Są oczywiście wyjątki, ale zazwyczaj są to osoby śmieszne na co dzień;). Pamiętaj: pomysł na film jest bardzo ważny i tworząc film zadaj sobie pytanie- co widz otrzyma w zamian za poświęcone filmowi te kilka minut czy nawet niecałą minutę.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#7
Ja czekam na komentarz Efixa.
Wczoraj w nocy przy przeglądaniu forum natknąłem się na jeden jego komentarz odnośnie filmu z tzw. fragmovies i nie mogłem się przestać śmiać przez 10 minut (a jak zobaczyłem odpowiedź autora filmiku na jego komentarz to miałem zapewnione kolejne 10 minut uciechy).

A co do filmu: maskowanie... okej! Okej jak na takie coś oczywiście. Humor - inna kwestia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#8
Swoją drogą to widzę, że najlepszym sposobem na komentarze pod filmikem na tym forum to zrobienie jakiegoś gówna :)

Szkoda, że tak do tego podchodzicie. Ja też lubię sobie czasem po kimś pojechać i nie przeszkadza mi to, że teraz wy podsumowujecie mój filmik bo rzeczywiście wyszedł zjebanie.
Odpowiedz
#9
Tu się mylisz, bo najczęściej komentowane są filmy bardzo dobre, bądź słabe, ale w które zostało włożone sporo pracy i komentarzami większość próbuję niejako nakierować twórcę filmu, aby lepiej spożytkował swój zapał do pracy, by następne dzieło było o wiele lepsze. Choć faktycznie niektórzy krytykują dla samej krytyki.
Odpowiedz
#10
Bunch, co to za filmik???
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości