Problem z SV. Nie wiem co jest!
#1
Witam. Nie wiem czy ten post powinien tutaj być, ale chyba lepszego działu nie było. Mam taki problem z Sony Vegas. Ściągnąłem ostatnio wersję 8.0, rozpakowałem i włączyłem instalator. Wyskoczył taki błąd: Unable to write to the temp directory in C:/Documents and Settings/Kuba/Ustawienia Lokalne/Temp/. Check that you have write access to this directory. - Nie można zapisać w katalogu C:/Documents and Settings................ Sprawdź czy masz do niego dostęp. Ściągnąłem również wersję 9.0 i wyskoczył mi ten sam błąd. To dzieje się jeszcze przed całkowitym włączeniem instalatora. NIE WIEM CO JEST. PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY DZIĘKI :) P.S. Byłem zalogowany jako Admin komputera.
Odpowiedz
#2
A czy znalazłeś taki katalog na swoim komputerze? Jeśli tak, to sprawdź, czy możesz w nim utworzyć np. dowolny plik tekstowy. Dobrze byłoby zawartość tego katalogu przed kolejną instalacją oczyścić (skasować znajdujące się w nim pliki i inne katalogi)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#3
Idąc adresem (C:/Documents and Settings/Kuba/Ustawienia Lokalne/Temp/) to znalazłem bo inaczej nie mogłem poszukać, udało mi się utworzyć plik tekstowy. Bo np. jak instalowałem program mIRC to bez problemu mi się udało zainstalować i w tym katalogu znalazłem nawet od tego plik. A oczyścić to masz na myśli wszystko usunąć?
Odpowiedz
#4
Tak, tam są przechowywane tylko tymczasowe pliki.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#5
Dzięki, udało się. Wreszcie, jak pytałem wszystkich to nic nie wiedzieli. Przydało się to forum :)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości