ProTypeTitler
#1
Witam.Mam problem z tym generatorem.Chciałam zrobić fajny efekt z napisami Titlerem-Near baseline.Wpisuje sobie dowolny text i z zakładki Collections(w oknie z napisem) dodać efekt "fly in" Bawił się już ktoś tym kiedyś? I czy wogóle można to uzyskać...
Odpowiedz
#2
Nikt nie pomorze?
Odpowiedz
#3
Niestety w te stronę to nie działa, chyba, że o czymś nie wiem. Wybierz sobie najpierw efekt taki tam chcesz, potem podmień tekst na swój.
Odpowiedz
#4
(08-24-2010, 18:41)teresa33 napisał(a):  Nikt nie pomorze?
Niestety, ja małopolskie.

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#5
To po jakiego ch... tam to jest?Musi to się dać jakoś zrobić...
Odpowiedz
#6
No przecież efix napisał ci o co chodzi.
Odpowiedz
#7
W tym rzecz że nie o końca...Częściowo rozwiązałam ten problem.Wzięłam efekt z listy i przeciągnęłam LPM na oś czasu.Z tym że chcąc podmienić text wyświetla mi się tylko koniec tego efektu-tzn oddalanie napisu.A z kolei jest wszystko w porządku jak nie zmieniam w oryginalnym napisie pierwszej litery.Jeżeli tego nie da rady zrobić,to będę musiała chyba kombinować "ręcznie"
Odpowiedz
#8
Wszystko co tam jest możesz zrobić ręcznie, korzystając z klatek kluczowych - jak to wygląda możesz zobaczyć rozwijając dowolny z tych gotowych efektów. Kupa pracy, ale możesz zrobić co Ci się żywnie podoba. Możesz animować każdą literkę osobno itd. Wszystko masz w helpie i manualu.
Odpowiedz
#9
No właśnie powoli do tego dochodzę,ale jest tyle opcji że można się zgubić.Ale faktycznie można zrobić wszystko.Dzięki panowie
Odpowiedz
#10
No Protype można uznać za wszystko, ale nie za user friendly... Ma szeroki możliwości hierarchiczną strukturę obiektów itd. ale operowanie tym to koszmar.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości