Poważny problem znikających klipów!
#11
Żeby tylko jeden taki był. I zazwyczaj szyfruje wybrane typy plików. Albo wszystko jak leci. Raczej pojedynczych danego typu nie rusza. Choć raz widziałem zaszyfrowane dokument .docx, a inne .docx były nieruszone w obrębie jednego folderu. Jak się później okazało, te zaszyfrowane wpadły pod szyfrowanie, bo wirus uznał, że ich nazwy wskazują na jakieś ważne dane.
Odpowiedz
#12
Nie wiem co go nadpisuje niestety, nie wiem gdzie jest ingerencja. Nie wiem co w niego ingeruje raz na jakiś czas i raczej się nie domysle.
A tym bardziej jest dziwne to, że zaczynają mi się psuć pliki starsze. Wracam po miesiącu do jakiegoś projektu. PAtrzę się a tutaj informacja na starcie od Vegasa, żę plik nie działą. Dochodzę do pliku w exploratorze WIndowsa i faktycznie już nie daje się otworzyć i wyświetlić.

Test z "tylko do odczytu moge zrobic".
Ale nie usunę przyczyny, tylko ubiore na siebie dodatkową zbroje. Nie tak powinno sie rozwiazywać problemy. Ale rada cenna, to prawda.

Ja też nie mam pojecia jaki i ską wzięty program rzeźbi w moich plikach. Dlatego pisze, że jest to DZIWNY i nielogiczny dla mnie problem.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#13
No tak, ale tylko co? Bo ja pomysłu nie mam. A Ty tym bardziej bo to nie Twój komputer, nie Twoja metodyka pracy, nie Twoja konfiguracja dyskowa, komputera itd.
Tylko że ja naprawdę nie mam pojęcia co może wpływać na te pliki. A nie sztuka siedzieć spokojnie na tyłku bo "jak się zepsuje to mam backup"...
Muszę coś z tym zrobić, nie wiem jaka aplikacja nadpisuje pliki.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#14
Nie dostałem żadnego info o okupie :)
A test RAMU 7-godzinny pokazał że wszystko działą. Ktoś gdzieś mówił, że RAM mozę być winien.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości