Potrzebny efekt
#1
Witam. Jestem na prawdę początkującym użytkownikiem Sony Vegasa Pro 8.0.
Mam ten program otwarty drugi raz w życiu i potrzebuję pomocy. Chcę, żeby na początku filmiku tekst się pojawił, a później zniknął (2 sekundy) i ten proces, żeby powtórzył się dwukrotnie (oczywiście z innym tekstem).
Drugi problem to wyciszenie dzwięku z filmiku, żeby wogóle go nie było.
Odpowiedz
#2
Tekst dodaje się klikając PPM na ścieżkę video, następnie Insert Text Media.
Aby wyciszyć dźwięk najlepiej usunąć ścieżkę audio, po prostu naciśnij delete mając ją zaznaczoną.

I jeszcze jedno:

Cytat:Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek. To nie jest support SONY!
Odpowiedz
#3
To się ucz Vegasa do cholery, a nie ledwo go drugi raz uruchomiłeś, a już tworzysz wątek z prośbą o pomoc. Obejrzałeś chociaż jeden poradnik dla poczatkujących na jutjubie? Jest tego masa.
Odpowiedz
#4
Polecam przeglądnięcie wbudowanych w program Tutoriali Interaktywnych.
Jeśliby każdy nowy użytkownik zechciał ruszyć dupsko i poświęcić odrobinę czasu an przeglądniecie tego (przypuszczam, że czasowo mniej by to zajęło, niż tworzenie cięgle to nowych pseudo problemów wynikających z nieznajomościo podstaw). Ludziska. Szanujcie czas innych. Zanim zaczniecie pytać, zróbcie chociaż mały wysiłek. Jak mamy Was szanować, skoro Wy nie szanujecie nas?
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości