Pomoc dla syna mojego znajomego.
#1
Znajomy z innego forum niedługo zostanie ojcem, niestety jego syn urodzi się z poważną wadą serca i potrzebna jest każda, nawet najmniejsza pomoc. Oryginalny apel znajduje się tutaj (wiadomość na górze, po prawej stronie).
http://www.quake.net.pl napisał(a):Witam Was wszystkich
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że cieszę się, że mogę właśnie tu i właśnie do was pisać. Scena Q3 to wyjątkowe miejsce, bo chociaż nie jest nas wielu trzymamy się razem.
Piszę w wyjątkowych okolicznościach. Wierzę, że internet to potęga, również do ratowania życia.

Na początku listopada zostanę Tatą, jednak los chciał, że mój Maks urodzi się bez lewej komory serca. Aby mógł żyć potrzebuje trzech operacji. Pierwsza z nich musi zostać przeprowadzona kilka dni po porodzie i kosztuje 32,5 tys euro.
Tego dnia, kiedy się dowiedzieliśmy poczułem czym jest prawdziwym ból – ten mentalny i ten fizyczny.

Wzięliśmy się od razu do pracy. 21 lipca ruszyła strona internetowa www.sercemaksa.pl. Opiekuje się nami fundacja Cor infantis (www.corinfantis.pl), która pomogła już wielu takim dzieciom – w zakładce jest też Maks. Grupa na facebooku liczy już ponad 500 osób. Piszemy wszędzie i działamy na wielu frontach.
Jestem pewien, że mogę na was liczyć i stąd moja prośba. Każdy z Was pochodzi z innego miejsca i na pewno ma sporo kontaktów, być może również za granicą. Wspólnie możemy dotrzeć do ogromnej liczby osób i nie będzie to wymagało ogromnej ilości czasu.
Przygotowałem specjalny apel, który możecie przesyłać w moim imieniu. Jedyne o co proszę – nie wysyłajcie tego w formie łańcuszka, sami przecież ich nie czytacie, ja też mam do nich uraz bo naciągaczy jest mnóstwo. Może wpadniecie też na inny pomysł żeby dotrzeć do jak największej ilości osób?
Pomóc możecie w każdy sposób – wpłata na konto, kontakty w prasie, tv, radio. Pomoc w organizowaniu zbiórek pieniędzy czy eventów. Mamy dwa miesiące na zebranie tej kwoty. Na stronie internetowej znajdziecie wszystkie informacje – również numery kont, wyniki badań.

Zrobię wszystko żeby uratować życie mojego syna. Jesteście ze mną?

Pozdrawiam was ciepło.

Jacek Grzegorczyk (jack.grzegorczyk@gmail.com, gg: 2574059)
Music (bio’ananas)

W imieniu znajomego dziękuję za jakiekolwiek wsparcie.
Odpowiedz
#2
Fundacja COR INFANTIS napisał(a):Informujemy, że została zebrana cała kwota niezbędna do wykonania I etapu operacyjnej korekcji wady serca nienarodzonego jeszcze Maksymiliana, tym samym zbiórka prowadzona na ten cel przez Fundację Cor Infantis została zamknięta.

Pierwszy zabieg operacyjny musi odbyć sie w pierwszych dniach życia chłopca. Maks będzie wymagał jednak kolejnych operacji - planowo całość procedury obejmyje 3 operacje serca, druga z nich powinna odbyć się po ukończeniu przez chłopca 6 miesięcy życia w związku z powyższym w dalszym ciągu - do końca listopada bieżącego roku trwa zbiórka na rzecz Maksymiliana prowadzona przez portal siepomaga.pl a kwota zebrana w tym czasie zostanie przekazana na rzecz kolejnych zabiegów. Osoby, które chciałyby dokonać wpłaty na poczet przyszłych zabiegów mogą uczynić to za pośrednictwem portalu.

W imieniu kolegi serdecznie dziękuję każdemu, kto w jakikolwiek sposób wspomógł tę akcję. Historia się jednak nie skończyła, więc proszę skromnie o dalszą pomoc - czy to finansową, czy przez rozgłaszanie tej informacji wśród ludzi i środowisk, które mogą pomóc.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości