Pogubiony...?
#1


Kolejna produkcja tym razem z 2010 roku z wczesnej wiosny.
Odpowiedz
#2
Można było jeszcze dopracować, film jest nierówny. Ale przede wszystkim - jak zaczynacie już coś kręcić, ktoś pisze jakiś tam scenariusz, próbujecie jakoś tam zagrać - to czemu kuźwa nie zainwestujecie stówy w dwa reflektory budowlane? 90% filmów amatorskich jest do dupy właśnie z powodu światła.
Odpowiedz
#3
Wiesz łatwiej byłoby mi przyjąć tą krytykę gdybym tą stówę chociaż miał :) Jestem studentem który robi filmy (prawie) w pojedynkę. I nagranie amatorskiego filmu który nie daje żadnych dochodów jest dla Mnie bardzo trudne zwłaszcza ze względu na sprzęt. Ale dzięki i tak ;)
Odpowiedz
#4
Eeeee no ja wiem, że studenci się żywią na sępa, śpią na waleta i kserują książki, ale biorąc pod uwagę jak wyglądają co roku studenckie otrzęsiny lub dowolna impreza - bez przesady. Ja nie mówię o kupowaniu Red One, tylko - skoro już uprawiasz jakieś hobby i zaczyna Ci to wychodzić, to nie zainwestujesz w to.
Nie zarobisz ekstra stówy w miesiąc? Nie wierzę. Kumple się też zrzucą jak dobrze pogadać, w końcu bawicie się wspólnie. Zobacz - tu masz dwa halogeny 500W http://allegro.pl/item1158582660_reflekt...x500w.html
na zajebistym statywie. Drogo? To możesz kupić dwa "surowe" - http://allegro.pl/item1114429856_g2201_r...arnik.html - z kablem i wtyczką to wyjdzie jakieś 70 zł. Do tego kawałek kalki technicznej - kalkę akurat studenty miewają. Stojak zrobisz z byle czego, albo drutem przywiążesz. Myślisz, że ja robie inaczej? Że ludzie kupują nie wiadomo jakie światła? Nie, robi się z tego co jest pod rękę. Nie masz hallogena - weź lampę biurową z akademika. Ale doświetla ten plan. Światło to esensja filmu. Najlepszy pomysl, najlepsze zdjęcia spieprzysz przez fatalne światło.
Odpowiedz
#5
Ok a teraz mi powiedz jak w miejscu którego dobrze nie znasz wziąć prąd do tych 500w lamp - bo ok w lampy można zainwestować ale skąd mieć prąd... Albo w jakimś miejscu opuszczonym...? Znajdziesz mi prądnicę za 100? Szczerze wątpię ;)
Odpowiedz
#6
I do tego blendę do zdjęć, aby ładnie doświetlić i będzie good. Z tym światłem to faktycznie daliście ciała chłopaki.
Odpowiedz
#7
Przy tego typu dyskusji, pozwolę sobie zaprezentować film mojej grupy, w którym byłem właśnie odpowiedzialny za montaż i zdjęcia (zakładałem też temat). Dla uzyskania takiego obrazu znaleźliśmy odpowiednie miejsce - scenografia ustawiona pod naturalne światło padające z okna poddasza. Wniosek z tego taki, że nie musieliśmy inwestować w te reflektory (oczywiście nie jest to sposób na wiele projektów, bo nie można w nieskończoność kręcić filmów pod oknem ; p). Dodatkowo, tak jak napisał krasux, obraz został odpowiednio "zrobiony" w Vegasie.

Odpowiedz
#8
Albo mam deja vu albo już widziałem to na tym forum, nie wstawiałeś tego wcześniej?
Odpowiedz
#9
Było już na forum, sam napisał że temat już zakładał.
Odpowiedz
#10
Film na konkurs tvgry.pl ?? Też chcieliscie wygrać telewizor, jak ja. Ale się nie udało.

Dobry filmik.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości