Podgląd na pełny ekran
#1
Takie pytanko
Jak zrobić żeby pełny ekran podglądu projektu otwierał się na tym samym monitorze. W vegas8 było to domyślnie a w vegas 10 po za instalowaniu pełny ekran włącza się domyślnie na drugim monitorze. Bawiłem się w opcjach Preview Device preferences ale nic z tego, nie moge tego rozgryźć :)
Odpowiedz
#2
Więc tak wchodzimy do options> preferences>preview device> i zmieniamy opcje Display Adapter :)
Odpowiedz
#3
ja nadal tego nie rozumiem.. jak zorbić w pro 10 żeby podgląd był na pełnym ekranie na dodatkowym monitorze? Prosze o dokładne wytłumaczenie bo jeszcze do konca nie ogarniam tego programu.
Odpowiedz
#4
Na podglądzie SV jest symbol monitorka (w lewym górnym rogu) - taka mała ikonka. Wystarczy ją wcisnąć ;)

Pozdrawiam.
SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz
#5
Ale trzeba jeszcze ustawić w preferencjach programu ten drugi monitor, bo o ile się nie mylę, to domyślnie podgląd jest ustawiony na pierwszy monitor.
Odpowiedz
#6
w panelu sterowania jest opcja, podłącz dodatkowy monitor i pesjt pare opcji np: wyswietl pulpit tylko na 1, wyswietl pulpit tylko na 2, powiel ekrany i rozszerz ekrany. To któro mam wybrać? Ja biore powiel ekrany to na obu monitorach mam to samo i program mi wykrywa tylko jeden monitor. A jak biore rozszerz ekrany to poprostu moge sobie podgląd przeciagnąć na drugi ekran ale wtedy nie mam mini podglądu na pierwszym, a kiedy zaznaczam pokaż pulpit tylko na jednym alno drugim to automatycznie drugi monitor nie działa... :( Co mam zorbic? Tak krok po kroku. Dodam ze mam windows 7
Odpowiedz
#7
ok juz wiem ;)
Odpowiedz
#8
(04-17-2011, 16:12)fubura napisał(a):  w panelu sterowania jest opcja, podłącz dodatkowy monitor i pesjt pare opcji np: wyswietl pulpit tylko na 1, wyswietl pulpit tylko na 2, powiel ekrany i rozszerz ekrany. To któro mam wybrać? Ja biore powiel ekrany to na obu monitorach mam to samo i program mi wykrywa tylko jeden monitor. A jak biore rozszerz ekrany to poprostu moge sobie podgląd przeciagnąć na drugi ekran ale wtedy nie mam mini podglądu na pierwszym, a kiedy zaznaczam pokaż pulpit tylko na jednym alno drugim to automatycznie drugi monitor nie działa... :( Co mam zorbic? Tak krok po kroku. Dodam ze mam windows 7

Nie ustawiaj klonowania Pulpitu tylko jako dwa monitory (i nie rozszerzenie Pulpitu). Program sam rozpozna po instalacji. Wiem, że okna SV są dokowane ale można je przeciągnąć "łapiąc" za lewy górny róg - pojawi się dość charakterystyczny symbol "oddokowujący" poszczególne okno.

Pozdrawiam.

SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podgląd na pełny ekran x1195adi 7 5,190 06-19-2011, 10:16
Ostatni post: Cuma
  Pełny ekran Pablo Abruzzi 3 1,880 06-08-2011, 22:37
Ostatni post: Piciu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości