Pierwsze poważniejsze nagranie
#1
Razem z kumplami (każdy ok. 15 l.) już ponad pół roku (oni) z czystej zabawy i (ja) pasji kręcimy dość humorystyczne filmiki. Są one kierowane głównie do naszych znajomych, gdyż większość co mówimy i robimy będzie niezrozumiałe dla osób które nic o nas nie wiedzą. Mieliśmy zimową przerwę i niedawno nagraliśmy tak jakby rozpoczęcie drugiego sezonu naszych filmów. Zajmuje się reżyserią, montażem i nagrywaniem wszystkiego (prócz scen gdzie sam występuje), dlatego chciałbym spytać o Wasze zdanie... czy to co dotychczas tworzyłem nadawałoby się dla szerszej publiki, czy tylko dla pokazywania znajomym.

Pozdrawiam, Rafał.Odpowiedz
#2
K... następny. Do filmów jest działa filmy! Tak trudno doczytać? Warn.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Dobra robota. Moim zdaniem spokojnie znalazłoby się grono widzów, którzy by chcieli coś takiego oglądać, gdyż byłoby to coś innowacyjnego. Mi się podoba, jestem za.
Odpowiedz
#4
Obejrzałem - trzy i pół minutowy film z którego ponad dwie i pół minuty jest wstępem i tzw. "filmem o parzeniu herbaty".
Zrealizowane całkiem sprawnie, ale zasadniczo prezentowanie filmu, który jest śmieszny tylko dla paru znajomym na forum publicznym jest cokolwiek bez sensu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
W miarę płynnie zrealizowany, ale ogólnie nie zachwyca. Moim zdaniem może dobre dla znajomych ale nie bardzo do katowania tym większej publiki. Może z czasem wyjdzie coś z tego, póki co średnio.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości