Piękno wszechświata
#1
Witam wszystkich.

Na pewno większość z was interesowała bądź interesuje się kosmosem i wszechświatem. Okazuje się, że natura w swoim tworzeniu wykazała się dosyć ciekawą i majestatyczną inwencją twórczą. Rozmaite galaktyki, mgławice i plejady gwiazd oglądane na zdjęciach z teleskopu Hubble'a nie raz przyprawiają o dreszcze i człowiek nie jest w stanie wyjść ze zdumienia. Wszechświat jest po prostu piękny.

Stworzyłem więc 6 minutowy film, na którym uwieczniłem najlepsze CGI ukazujące wszechświat. Klipy pochodzą z programu "jak działa wszechświat" lecącym na discovery channel i moim zdaniem są to, jak do tej pory, najlepiej wygenerowane komputerowo obrazy wszechświata. Nad samym montażem długo pracowałem (miałem trochę problemów z Vegasem). Film nie jest może szczególnie wybitny, ma bardziej charakter majestatyczny, dlatego polecam go raczej wszystkim tym, którzy lubią podziwiać kosmiczne widoki. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu.
PS. Chciałem ten temat dodać do zakładki "Video z gier i inne przeróbki" jednak po przeczytaniu regulaminu stwierdzam, że to aktualnie niemożliwe :)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości