Pasek jak w filmie
#1
Witam.Potrzebuję się dowiedzieć jak stworzyć pasek taki jak ukazuje się w 15 sekundzie na tym filmie

Nie mogę tego znaleźć w googlach :/ Z Góry dziękuję :)
Odpowiedz
#2
a wystarczyło wpisać "belka" w wyszukiwarce na forum :)
http://sonyvegas.info/Temat-Nakladanie-g...ight=belka
plugin od NewBlue http://sonyvegas.info/Temat-Dodatki-do-N...ight=belka

przykłady
http://sonyvegas.info/Temat-Belka-z-podp...ight=belka
http://sonyvegas.info/Temat-Efekt-taki-j...ight=belka
http://sonyvegas.info/Temat-Efekt--7123?highlight=belka
Odpowiedz
#3
to teraz jeszcze jedno Jak ogarnąć takie intro jak tutaj tylko z kolegą w tle bo te informacje są mi potrzebne do szkoły :)
Odpowiedz
#4
Do szkoły jest Ci potrzebne intro? Ciekawe...
Po co się deklarujesz, że coś zrobisz, jeśli wiesz, że tego nie zrobisz? ;) Kogo chcesz oszukać? Nauczyciela, czy siebie samego?
O intrach można napisać całą pracę magisterską, a nawet i doktorską... To dziwne zjawisko ostatnio niezwykle popularne, jako swojego rodzaju doklejenie gotowego, najczęściej zerżniętego z sieci - efektownego wstępu, do zwykle - gówna, o bardzo niskiej jakości w każdym aspekcie filmowym.
Do czego jest Ci potrzebne to intro?
Masz już gotowy produkt, który chcesz zapoczątkować jakimś "intrem"?
Odpowiedz
#5
Dobra Ja oto nie Pytałem Ale dla wyjaśnienia :)
Jestem W gimnazjum i warunkiem ukończenia szkoły jest projekt w którym my wybraliśmy film i potrzebuję zrobić intro dla poprawienia efektu wywiadu :) jeżeli jest ktoś ogarnięty i pomoże mi to się ucieszę :)
Odpowiedz
#6
jak większość w Twoim wieku nadużywasz słowa "ogarniać"...
Jeśli chcesz zrobić efektowne intro, to musisz szukać albo gotowca, albo tutoriali pod hasłem "intro".
To forum jest zasadniczo zbiorowiskiem osób pracujących na Vegas Pro. My w większości nie bawimy się w intra, chociaż i tacy się tutaj znajdą.
Lepsze dla robienia intra jest np. AAF.

Możesz poczekać, aż ktoś Ci odpowie i napisze jak się coś takiego robi (chociaż sam nie wyobrażam sobie, co można by napisać... przecież to wszystko widać - potrzebujesz podkład, napisy, oraz tła - statyczne lub dynamiczne).Tyle chyba wiesz, bo to widać. A może właśnie chodzi Ci o to, aby ktoś Ci podrzucił gotowca? Wybacz, ale zły adres...

Ps. Swoją drogą, fajnie, ze wybraliście sztukę filmową, jako sposób na zaliczenie przedmiotu. Bardzo miło... ale nie próbujcie iść na skróty - bo to będzie widać.
Ja osobiście na pewno dałbym niższą ocenę, jakbym zobaczył efektowne intro, a później gówniany film, niż słabe intro (sama plansza z napisem), ale dobrze przygotowany wywiad. Pomyśl nad tym.
Nauczyciel będzie oceniał Waszą pracę - Wasz wkład. A intra zwykle niestety psują efekt (wiem, że Wasze zdanie jest inne póki co, ale z czasem sam to zrozumiesz).
Tak czy inaczej, trzymam kciuki. Pochwalisz się efektem końcowym?
Odpowiedz
#7
Ściągnij jakieś intro z Raven Design i dopasuj sobie. Podejrzewam, że nikt tutaj nie wykaże się chęciami, żeby uczyć jakiegoś gimbusa podstaw działania programu dla projektu "zrób i zapomnij".
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości