Parę słów i timingu - warto posłuchać
#1
Nalegam, by zobaczyli wszyscy, który parają się robieniem demek, animacji, albo jak kolega Marcin efektami specjalnym. Krótki wygład na temat timingu i spacingu. Warto posłuchać i zobaczyć, nawet, jak ktoś nie do końca posługuje się angielskim.

http://ed.ted.com/lessons/animation-basi...ing-ted-ed

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
(02-04-2014, 20:33)efix napisał(a):  Nalegam, by zobaczyli wszyscy, który parają się robieniem demek, animacji, albo jak kolega Marcin efektami specjalnym. Krótki wygład na temat timingu i spacingu. Warto posłuchać i zobaczyć, nawet, jak ktoś nie do końca posługuje się angielskim.

http://ed.ted.com/lessons/animation-basi...ing-ted-ed

Ciekawy materiał zaskoczyłeś mnie efix dzięki że pomyślałeś o mnie
Odpowiedz
#3
Faktycznie, bardzo ciekawy materiał. niby się to wszystko zna, ale niestety często zapomina o tych prostych rzeczach - także dzieki!
Odpowiedz
#4
Marcinie, jeżeli komentuję Twoje proce, to choć w to pewnie nikt nie wierzy, nie po to, by Ci dla sportu dop...ć i hejcić. Cieszę się, że ludzie bawią się w takie rzeczy, ale czasem hmmm no błądzą i marnują energię idąc bez sensu nie w tę stronę. A że jestem mało subtelny... Taki urok efixa :)

PS Oczywiście inne filmy też warto przejrzeć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
(02-04-2014, 22:31)efix napisał(a):  Marcinie, jeżeli komentuję Twoje proce, to choć w to pewnie nikt nie wierzy, nie po to, by Ci dla sportu dop...ć i hejcić. Cieszę się, że ludzie bawią się w takie rzeczy, ale czasem hmmm no błądzą i marnują energię idąc bez sensu nie w tę stronę. A że jestem mało subtelny... Taki urok efixa :)

PS Oczywiście inne filmy też warto przejrzeć.

wielkie dzięki widzę że jesteś cool gość
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości