Oceńcie moją kompilację.
#1
Witam. Chciałbym, aby ludzie ogarnięci w tych tematach ocenili moją pracę, której link znajduje się poniżej:


Wiem, jakość ciulata mimo, że film jest w HD, ale to może dlatego, że clipy, które wykorzystałem były słabej jakości. Prosiłbym o jakieś wskazówki odnośnie stylu, jakości obrazu itp.

Dziękuję i pozdrawiam,
Mati.
Odpowiedz
#2
Na poczatku w tych zdjęciach nie dawałbym tych czarnych przejść, to strasznie męczy oko. Ale potem ogólnie ok :)
Odpowiedz
#3
Fajne
Odpowiedz
#4
Jak wsadziłeś do projektu pliki w słabej jakości, to jakość wyjściowa będzie taka sama albo jeszcze gorsza ;) Co do przejść na początku to mnie osobiście nie męczą, natomiast widać, że głównym zamysłem było wpasowanie ich w muzykę --> w paru momentach synchronizacja się trochę rozjechała i całość się posypała. Brak stabilizacji faktycznie męczy oczy. efekt w 0:45 jak na moje zbędny, nie widać co tam się dzieje. 1:22 widać, że przyspieszyłeś materiał i przez to kilka postaci robi dziwne ruchy. 1:28 unikaj robienia zooma podczas trwania ujęcia, nie wygląda to najlepiej (chyba że stosujesz powolny zoom w celu podkreślenia np. dramatyczności jakiejś sceny). 2:15 znowu przyspieszenie. Popracowałbym też nad napisami --> te końcowe wyglądają jakoś tak powerpointowsko :) To tyle ode mnie ze strony technicznej. Trochę się rozpisałem, ale może parę wskazówek na przyszłość z tego wyciągniesz ;) Nie będe się wypowiadał za bardzo nt tego co widzę na filmiku. Piłką nożną się w ogóle nie interesuje, ale pseudokibice to jak dla mnie stado debili i takich to po kolei pałą po łbie można. Pozdro ;)
Odpowiedz
#5
(03-11-2012, 17:47)Padro Productions napisał(a):  Jak wsadziłeś do projektu pliki w słabej jakości, to jakość wyjściowa będzie taka sama albo jeszcze gorsza ;) Co do przejść na początku to mnie osobiście nie męczą, natomiast widać, że głównym zamysłem było wpasowanie ich w muzykę --> w paru momentach synchronizacja się trochę rozjechała i całość się posypała. Brak stabilizacji faktycznie męczy oczy. efekt w 0:45 jak na moje zbędny, nie widać co tam się dzieje. 1:22 widać, że przyspieszyłeś materiał i przez to kilka postaci robi dziwne ruchy. 1:28 unikaj robienia zooma podczas trwania ujęcia, nie wygląda to najlepiej (chyba że stosujesz powolny zoom w celu podkreślenia np. dramatyczności jakiejś sceny). 2:15 znowu przyspieszenie. Popracowałbym też nad napisami --> te końcowe wyglądają jakoś tak powerpointowsko :) To tyle ode mnie ze strony technicznej. Trochę się rozpisałem, ale może parę wskazówek na przyszłość z tego wyciągniesz ;) Nie będe się wypowiadał za bardzo nt tego co widzę na filmiku. Piłką nożną się w ogóle nie interesuje, ale pseudokibice to jak dla mnie stado debili i takich to po kolei pałą po łbie można. Pozdro ;)

Dzięki za wskazówki ;) A to co widzisz na filmiku to nie są pseudokibice, tylko Ultrasi. I to nie jest banda debili, tylko ludzie którzy poświecają swój czas prywatny na przygotowanie takich opraw. Pseudokibice, to ludzie, którzy robią burdy na stadionach.

Odpowiedz
#6
Miodzio. Zabrakło mi jedynia ujęcia drugiej oprawy Ruchu z derbow z Gornikiem jak zgasły światła.
Odpowiedz
#7
Ładnie, nic dodać nic ująć.
Odpowiedz
#8

Jeszcze wcześniejsza kompilacja, w sumie takie to każdy może robić, bo nic specjalnego w tych produkcjach nie ma. Jakieś porady? :) Chcę stworzyć coś nowego, ale najpierw muszę zmienić swój warsztat ;)
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Intro #2 Ocencie manieekxd 6 2,002 03-08-2012, 20:28
Ostatni post: manieekxd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości