Nowe Vegas Studio 12 - już dostępne!
#1
Czekając na wersją Pro, możemy się póki co przyjrzeć wersji Studio. Nie będę sam wymyślał, więc copy/paste:

****
SONY PRZEDSTAWIA NOWĄ WERSJĘ OPROGRAMOWANIA KONSUMENCKIEGO
MOVIE STUDIO PLATINUM 12 ORAZ ACID MUSIC STUDIO 9


Nagradzane aplikacje do edycji audio i wideo wprowadzają uproszczony system pracy, zaawansowane funkcje i narzędzia udostępniania w sieci


MIDDLETON, Wis. –6 Sierpnia 2012 – Sony Creative Software, wiodący dostawca profesjonalnych aplikacji do edycji audio i wideo, przedstawia dziś nową wersję konsumenckiego oprogramowania wielokrotnie nagradzanej linii produktów obejmujących Movie Studio Platinum 12 oraz ACID Music Studio 9. Aplikacje oferują hobbystom, niezależnym producentom filmowym i muzykom narzędzia do produkcji jeszcze bardziej zachwycających, wysokiej jakości projektów do dystrybucji na dysk oraz w sieci.


Movie Studio Platinum 12 zapewnia użytkownikom łatwy w obsłudze interfejs i bezpośredni dostęp do procesu edycji. Nowe przyciski na pasku narzędzi do cięcia i trymowania zdarzeń wideo, szablony do projektów 3D, dodatkowe narzędzia do edycji stereoskopowego 3D oraz inne ulepszenia sprawiają, że edycja wideo jest zaskakująco intuicyjna. Movie Studio Platinum 12, wraz z jego standardową 32-bitową wersją teraz może poszczycić się również wersją 64-bitową. Oznacza to stabliność na wysokim poziomie i wzrost wydajności. Użytkownicy będą mogli również przesyłać filmy bezpośrednio na http://www.pixelcast.com, w nowym i bazującym na chmurze serwisie Sony Creative Software, który zapewnia wyjątkowe możliwości udostępniania zdjęć i filmów w sieci.

Najnowsze udoskonalenia naszej wielokrotnie nagradzanej linii produktów Movie Studio były wynikiem rozmów jakie przeprowadziliśmy z tysiącami użytkowników w ciągu ostatniego roku. Wprowadzone nowości kłada nacisk na ułatwienia procesu edycji przy zachowaniu stabilności, jak również
profesjonalnych funkcji, takich jak stereoskopowe 3D, które stały się podstawą linii oprogramowania Movie Studio" – mówi Dave Chaimson, Wiceprezes ds. marketingu globalnego firmy Sony Creative Software.


Nowe funkcje Movie Studio Platinum 12 obejmują:

• Więcej ścieżek więcej możliwości - użytkownicy mogą łatwiej produkować skomplikowane projekty wideo z wielościeżkowym dźwiękiem poprzez rozszerzeniem ilości ścieżek do 20 wideo i do 20 dźwiękowych.
• Płynność pracy: z nowymi przyciskami cięcia I trymowania, z szablonami projektów 3D, lepszą obsługą linii edycyjnej. Movie Studio Platinium zapewnia łatwiejsze i sprawniejsze rozwiązania do tworzenia dowolnego projektu.
• Publikacja na Pixelcast: Użytkownicy mogą dzielić się filmami tworzonymi w Movie Studio Platinum publikując je na Pixelcast (http://www.pixelcast.com) bezpośrednio z poziomu programu
• Obsługa Windows Vista oraz Windows 7 64-bitowy: Umożliwia to wykorzystanie większej ilości pamieci operacyjnej RAM i znacząco podnosi stabilność


Najnowsza wersja Acid Music Studio oferuje użytkownikom niesamowite uproszczenie pracy i znaczącą poprawę wydajności wraz z obsługą dźwięku w rozdzielczości 24-bit/96 kHz, folderami ścieżek, segmentacją projektu, automatyzacją obwiedni, monitorowaniem wejść i rozszerzoną obsługą procesorów wielordzeniowych. W zestawie zawarte jest również roczne członkostwo w Indaba Music (http://www.indabamusic.com), internetowej społeczności muzyków z całego świata, pozwalającej wirtualnie współpracować i tworzyć muzykę.

“Komputerowa produkcja muzyczna ciągle ewoluuje, jako że konsumenci ciągle poszukują nowych sposobów na uzyskanie brzmienia studyjnego. Dlatego wzięliśmy naszą wielokrotnie nagradzaną platformę muzyczną i wyposażyliśmy ją w jeszcze bardzie wyrafinowane funkcje często spotykane w profesjonalnych aplikacjach. Ciągle stawiamy czoła rosnącym wymaganiom jakie stawiają przed nami użytkownicy niedrogiego oprogramowanie służącego do nagrywania i miksowania dźwięku, które jest jednocześnie przyjazne użytkownikowi i zdolne do tworzenia wspaniałych studyjnej jakości projektów,” mówi Dave Chaimson.“Acid Music Studio był i ciągle będzie, idealnym narzędziem tworzenia muzyki opartej na pętlach, nagrywania dźwięku I produkcji MIDI”


Nowe Funkcje Acid Music Studio 9

• Poprawa organizacji pracy: aby zwiększyć czytelność interfejsu, ścieżki skomplikowanego projektu, mogą być grupowane i zagnieżdżane w Foldery Ścieżek i rozszerzane w razie potrzeby. Funkcjonalność Sekcje pozwala na łączenie ze sobą zestawów zdarzeń, obwiedni, regionów, komend i znaczników razem, pozwalając na przenoszenie ich jako pojedyncze jednostki w aranży muzycznych.

• Monitorowanie wejść: Muzycy mogą teraz słyszeć w czasie rzeczywistym nagrywany dźwięk wraz z efektami ścieżek takimi jak np dołączony wzmacniacz gitarowy Studio Devil British Valve Custom’

• Automatyzacja: Automatyzacja obwiedni ścieżek pozwala na programowalną kontrolę wielu parametrów MIDI i VST

• Zwiększona wydajność: Użytkownicy mogą teraz nagrywać dźwięk w rozdzielczości 24-bit/96kHz, i doświadczyć lepszej wydajności odtwarzania i krótszych czasów renderowania projektów poprzez poprawioną obsługę komputerów z procesorami wielordzeniowymi


Pakiety Movie Studio Platinum Suite oraz Imagination Studio Suite również zostały zaktualizowane do najnowszej wersji Platinum Studio Movie 12:

Movie Studio Platinum 12 Suite

Platnium Suite w porównaniu z Movie Studio Platnium 12, zawiera dodatkowe aplikacje, które pozwolą uzyskać jeszcze większy blask i dynamikę produkcjom wideo tworzonym przez użytkowników. Movie Studio Platinum 12 Suite zawiera następujące aplikacje: DVD Architect Studio 5, Sound Forge Audio Studio 10, wtyczkę Vocal Eraser bazująca na technologii firmy iZotope, Magic Bullet Quick Looks firmy Red Giant, 3D, dodatkowe przejścia i efekty firmy NewBlueFX, 20 plików dźwiękowych Sony Sound Series: Production Music rozbudowane samouczki i okulary anglifowe 3D

Imagination Studio 4

Dla użytkowników poszukujących najbardziej kompletnego pakietu oprogramowania Sony Creative Software, Movie Studio Platinum 12 jest zawarty w pakiecie Imagination Studio, który oferuje wszechstronną kolekcję oprogramowania umożliwiającego stworzenie domowego studia multimedialnego z indywidualnymi elementami. Wyposażony w narzędzia do tworzenia wybitnych projektów multimedialnych, Imagination Studio zawiera również DVD Architect Studio , 5, ACID Music Studio , 9 i Sound Forge Audio Studio 10, jak również 50 Sony Sound Series: Production Music wtyczkę Vocal Eraser bazująca na technologii firmy iZotope, Magic Bullet Quick Looks firmy Red Giant, 3D, dodatkowe przejścia i efekty firmy NewBlueFX, rozbudowane samouczki i okulary anglifowe 3DWiećej informacji o cenach na stronie: http://www.sonycreativesoftware.com/imaginationstudio.


Cena i dostępność

Movie Studio Platinum 12 (cena brutto: 319 zł) Movie Studio Platinum Suite 12 (cena brutto: 459 zł) Imagination Studio 4 (cena brutto: 699 zł) ACID Music Studio 9 (cena brutto: 249 zł) Sound Forge Audio Studio 10 (cena brutto: 249 zł) Dostępne wersje językowe: angielska , francuska, niemiecka, hiszpańska i japońska. Movie Studio Platinum 12 oraz Sound Forge Audio Studio 10 będa dostępne również w wersji rosyjskiej.Sony Creative Software

Firma Sony Creative Software pobudza artystyczne inspiracje twórców swoją wielokrotnie nagradzaną linią produktów do cyfrowej obróbki wideo, audio oraz muzyki, jak również do autoringu dysków DVD i Blu-ray. Sound Forge Pro, ACID Pro, and Vegas Pro dla całego pokolenia kreatywnych zawodowców zdefiniowały czym jest profesjonalne tworzenie treści cyfrowych. Dostarczając potężnych i przyjaznych narzędzi są w kontynuatorami linii aplikacji do zaawansowanej obróbki multimediów.
Sony Creative Software dostarcza dziś produkty na każdym poziomie zaawansowania, w tym także pełną gamę oprogramowania konsumenckiego, opartą jednak na fundamencie produktów profesjonalnych. Dodatkowo, Sony Creative Software jest producentem bogatej kolekcji wolnych od tantiem próbek i pętli dźwiękowych z serii Sony Sound Series, bogatego zbioru wyjątkowych efektów dźwiękowych Sony Pictures Sound Effects Series oraz bibliotekę statycznych i animowanych teł Vision Series. Ponadto, firma oferuje wiodące w branży narzędzia do specjalistycznego autoringu dysków Blu-ray: enkoder Blu-code, enkoder Dualstream 3D MVC, aplikację do tworzenia napisów w produkcjach stereoskopowych Z Depth 3D oraz oprogramowania Blu-print
Klientów Sony Creative Software można znaleźć na całym świecie, zarówno wśród profesjonalistów z dziedziny filmu, telewizji, gier wideo oraz przemysłu fonograficznego, jak również wśród studentów, nauczycieli i entuzjastów.
Więcej informacji na http://www.scs.kskd.pl i http://www.sonycreativesoftware.com.

Vegas jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Sony Creative Software Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie inne nazwy są znakami towarowymi lub nazwami handlowymi i są własnością odpowiednich firm.

Dystrybutor w Polsce:
KSK Dystrybucja sp. o.o.
ul. 11 Listopada 13
40-387 Katowice
http://www.scs.kskd.pl
Tel. .: 32 353 05 25
***

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
Przepraszam, że tak odgrzeję, ale kiedy będą dostępne w sprzedaży? W moim ulubionym sklepie ceny już poustalali, ale produkty jeszcze niedostępne...
Odpowiedz
#3
Dlaczego nie zapytasz u sprzedawcy? Poza tym możesz przecież kupić wprost w Sony. 65 euro +VAT.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#4
(08-19-2012, 21:27)efix napisał(a):  Dlaczego nie zapytasz u sprzedawcy? Poza tym możesz przecież kupić wprost w Sony. 65 euro +VAT.

Witam mam pytanie. Jednym z problemów które otrzymałem kupująć ver. 11 był brak obsługi przez dvd architect formatu 24p przy exporcie do blu-ray. Po prostu wrzucasz materiał wyrendrowany przez template dla dvd-architect a dvd-architec pokazuje Ci info że 24p not supported i chce renderować! Czy ten problem jest rozwiązany w wersji 12? Czy mogę od Was kupić upgrade z 11 na 12 i ile on kosztuje?
pozdrawiam
Maciej
Odpowiedz
#5
Ehm... ten tego... Myślę, że jeśli chodzi o kupno, upgrade i ceny informacje uzyskasz w KSK.
Triala 12 możesz ściągnąć i po prostu sprawdzić czy ma wszystkie funkcje.
Aha, mówimy o wersji STUDIO w tej chwili, nie Pro, która będzie za jakiś czas.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#6
(08-23-2012, 23:04)efix napisał(a):  Ehm... ten tego... Myślę, że jeśli chodzi o kupno, upgrade i ceny informacje uzyskasz w KSK.
Triala 12 możesz ściągnąć i po prostu sprawdzić czy ma wszystkie funkcje.
Aha, mówimy o wersji STUDIO w tej chwili, nie Pro, która będzie za jakiś czas.

Cześć,
tak wiem że chodzi o studio a nie o pro :-)
Na moje potrzeby studio jest OK. Najważniejsze że wreszcie jest to 64 bitowe oprogramowanie i wykorzysta świeżo zakupiony przeze mnie komp. Ściągnąłem triala i zobaczymy co będzie, ja myślałem że ty pracujesz u dystrybutora tego softu stąd moje pytanie.

Na stronie KSK nie widziałem słowa o tym sofcie za to jest wyprzedaż starego 11 - nie ma to jak marketing, udajemy głupa że nie ma nowego żeby pozbyć się starego.

pozdrawiam
Maciek
Odpowiedz
#7
Tak, przypisywano mi już parę razy taką współpracę, tudzież obowiązek serwisowania itd. Ale nie, nic z tych rzeczy :(
KSK - to raczej nie wyprzedaż magazynów - oni po prostu tak mają. Odkąd pamiętam mają stronę hmm no generalnie zlewają to.
Zawsze polecam - kupować wersję Download wprost w SCS, chyba, że złotówka bardzo źle stoi albo że KSK daje jakiś ekstra bonus.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości