Nowa kamera
#1
Witam, ostatnio pytałem Was o konkretny model kamery, który szybko wybiliście mi z głowy ;) W związku z tym postanowiłem się wstrzymać z kupnem i uzbierać większą sumę :)
I tu moje kolejne pytanie... Bardzo narzekaliście na matryce 'cmos' kamera której możliwości przykuły moją uwagę tym razem ma właśnie taką matryce.

SONY HDR-CX305

Czy warto inwestować w taki sprzęt? Jeżeli nie to co innego mi zaproponujecie? Kamera ma mieć zastosowanie głównie do zapisu różnego rodzaju zawodów sportowych, a suma jaka planuje wydać to ok 2500zł. Czekam na Wasze sugestie, pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
Zasadniczo wszystkie CMOSowe kamery, może z wyjątkiem (ale nie mam jak sprawdzić) tego najnowszego wynalazku sony z wymiennymi obiektywami mają wady o który pisali ludzie. Chyba jakiś Panasonic ma jakiś patent trochę eliminujący galaretę.
Musisz poszukać po witrynach testujących sprzęt, poczytać opinie ludzi i zobaczyć przykładowe nagrania. Jak trafisz na sportowe ktore Cię zadowolą - bierz i tyle. Zacznij może od http://www.camcorderinfo.com, http://www.videomaker.com/learn/product-...r-reviews/ i może http://www.simplydv.co.uk/
Odpowiedz
#3
no i jeszcze pozostaje sprawa współdziałania z vegasem ;) bo to na pewno ułatwia później prace ;)
Odpowiedz
#4
Jak wyżej - ściągnij (tu już trochę trzeba poszukać albo kogoś poprosić) surowy kawałek nagrania z tej kamery i po prostu sprawdź...
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości