Niewyraźny screen
#1
Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum więc proszę o wyrozumiałość.
Mam taki oto problem:
Chcę zrobić powiększenie zrzutu ekranu. Mianowicie mam screen okna przeglądarki i chcę przybliżyć tak żeby było widać dokładnie adres strony. Zrobiłem screena - najpierw normalnie, później specjalnym programem. W obu przypadkach obraz jest rozmazany i nic nie widać. Próbowałem zmienić rozdzielczość filmu ale nadal nic. Proszę was o pomoc.

Tutaj zamieszczam screen:
[Obrazek: 2n20hgh.jpg]


Jak widać adresu zupełnie nie da się przeczytać.
Odpowiedz
#2
Ustawiłeś rozdzielczość projektu dokładnie taką samą jak rozdzielczość filmu?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#3
Nie. Rozdzielczość ustawiałem tylko raz, jak brałem New project. A jak byś mógł mi powiedzieć gdzie ustawić rozdzielczość filmu bo jestem zielony i dopiero zaczynam :P
Odpowiedz
#4
Szukaj project properties (bodajże w menu file) lub przycisk po prawej przy przycisku z ekranem tuż nad oknem podglądu(lub jak kto woli pierwszy przycisk po lewej w oknie podglądu - nie liczę przycisku zamykania i tego pod nim ;) ).
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#5
[Obrazek: 11c7i2u.png]

Tutaj już mam ustawioną jakąś tam rozdzielczość, ale to jest chyba rozdzielczość projektu. Zmieniałem już te rozdzielczości kilka razy i nadal to samo. A gdzie rozdzielczość filmu?
Odpowiedz
#6
a renderowałes to? czy tylko zamazane jest na podgladzie?
Odpowiedz
#7
Nie. Od razu na podglądzie. Czyli trzeba to zrendować?
Ok. Trzeba było zredować. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#8
Erm, masz na Preview auto i automatycznie Ci zmienia na mniejszą rozdzielczość podczas podglądu bo masz pewnie słaby komputer :P Na screenie który podałeś no, użyta kompresja daje się we znaki, ale można bez problemu zobaczyć, że automatycznie w podglądzie ustawia Ci na 320x240. Zmieniasz z Auto na Half czy Full i jazda ;]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości