New Blue FX - zawiesza się jak poprawnie wykonać reinstalację?
#1
Witam!

Miałem problemy z otwarciem istniejącego projektu w Vegas Pro 15 Suite.
Odkryłem, że powodem jest to, że proces TitlerStandalone.exe, który uruchamia się, gdy w projekcie użyto napisów New Blue Titler Pro 5 FX i tego oto plugin ma jakiś problem.
Jak skillowałem ten proces, projekt w Vegasie Pro 15 Suite otworzył się poprawnie.
Zauważyłem, że ogólnie całkowicie przestał mi działać New Blue Titler Pro 5.
Reinstalowałem Vegasa Pro 15 Suite oraz reinstalowałem New Blue Titler Pro 5 odinstalowując wcześniej Vegasa i New Blue FX (wszystkie pluginy New Blue).
Niestety to nie pomogło. Restart kompa też nie pomógł.

Proszę pomóżcie, gdyż ja dość często używam tego pluginu New Blue Titler Pro 5, bo zauważyłem już jakiś czas temu, że polskie czcionki najlepiej sobie radzą właśnie w New Blue Titler Pro.
Jak mogę to poprawnie odinstalować i zainstalować New Blue Titler Pro 5, żeby nie było tego typu problemów?

W tej chwili jak w czystym i pustym projekcie najadę w Media Generator na New Blue Titler Pro 5 to mogę czekać w nieskończoność aż pojawi się ikonka w Presetach - uruchamia się proces TitlerStandalone.exe i wisi.

Proszę pomóżcie, bo już nie wiem co robić. Nie wiem czy to jest kwestia antywirusa czy czegoś innego....:(
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
#2
Ja już od dawna przestałem używać pluginów new blue, bo są ewidentnie tworzone tak, żeby ciągle kupować update. To bardzo pazerna firma i omijam ją z daleka.
Odpowiedz
#3
Aby wykluczyć antywirus, wystarczy go wyłączyć tymczasowo (dla pewności odepnij się od internetów jeśli nie chcesz ryzykować).

Popatrz może na forum newblue będzie jakieś info? Ja nie używam newblue, szczególnie titler, bo zawsze jak potrzebowałem to robił problemy.
Odpowiedz
#4
W vegasie 13 miałem jakiś titler od newblue, nie pamiętam co to była za wersja. Miałem z nim problemy. Całkowicie wieszał po próbie użycia go. Rozwiązaniem było skasowanie jakieś pliku. Kompletnie nie pamiętam gdzie ten plik była, bo to było dawno temu. Ale możesz pójść tym tropem szukając rozwiązania.
Odpowiedz
#5
Udało mi się rozwiązać problem :)
Jeśli ktoś ma Windowsa to należy zmienić nazwę lub wykasować plik OFXBridgeB64.dll z ścieżki C:\Program Files\NewBlueFX\Common :)
i viala :)

Pozdrawiam
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości