Moja produkcja
#1
Simemanko zrobiłem unboxing i chciałbym się was spytać i prosić o rady (czy dobrze zmontowany itp...). Robiłem go na szybko bo nie mam czasu, zajęło mi około 40min (montaż)
Odpowiedz
#2
Za cicho komentarz, mogłeś go dać głośniej, bo proporcjonalnie do intra jest strasznie cichy. Tym samym mogłeś podbasować.
2:16 Nie potrzebnie napis "Soory za ostrość", to logiczne, że kamera czasami traci ostrość, tym samym w napisie jest "ś" i "ć" inną czcionką, jak niema polskich znaków w danej czcionce to się robi samo "s" i "c".
Tym samym mogłeś poprawić ostrość, lub nagrać to ujęcie na nowo.
Muzyka w tle nie pasuje, szczególnie od 3:20 wypada tragicznie.
Na sam koniec muzyka w napisach końcowych znowu wybucha swoją głośnością.
Odpowiedz
#3
Film delikatnie mówiąc jest mało profesjonalny, i nie chodzi mi bynajmniej o jakąś super kamerę, ch.... oświetlenie itd. tylko o ogólny poziom filmików z cyklu unboxing coś tam.
Przede wszystkim pamiętaj, że w Vegasie jest taki magiczny klawisz jak "S", a zwykle po przeciwnej stronie klawiature "delete". Oglądamy film, dochodzi do momentu w którym mamy kupę niepotrzebnego filmu, przewijamy aż to się skończy, naciskamy S i cały środek wyrzucamy do śmietnika.
Komentarz zwykle lepiej dogrywać później, jeśli nie masz możliwości zrobienia tego porządnie na żywca. Jeśli stać Cię na kupowanie takich pierdoł to stać Cię i na najzwyklejszy ogrodowy hallogen i białą kartkę papieru do ustawienia balansu bieli.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#4
Słuszne uwagi, ale ja to bardziej kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć czy, podkładania głosu. Ale z tą lampą to się zgodzę muszę ją sobię kupić :)
Odpowiedz
#5
Szczerze to niezbyt wytłumaczenie, że ty wolisz bez cięć. Po co ktoś ma oglądać jakieś niepotrzebne fragmenty? Mi przy oglądaniu aż ręka świerzbiła na myszce, żeby tylko przewinąć kawałek dalej, lepiej to wyciąć i zaoszczędzić innym przewijania :P
Odpowiedz
#6
Jak już wspominałem dziesiątki razy, fakt, że coś nakręciłeś nie oznacza, by to pokazywać światu. I sorry, ale za stary jestem na tekst "kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć".
Robisz dla siebie - to po cholerę wystawiasz na pokaz? Jak wystawiasz na pokaz to po prostu rób to porządnie a nie potem wymyślasz tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
W każdy razie w kategorii "unboxing" jest to słabiusieńkie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
(01-02-2014, 23:39)efix napisał(a):  (...)tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
Podaje, że ma 14 lat, więc może rzeczywiście ciocia przyjechała:)
Odpowiedz
#8
(01-02-2014, 23:39)efix napisał(a):  Jak już wspominałem dziesiątki razy, fakt, że coś nakręciłeś nie oznacza, by to pokazywać światu. I sorry, ale za stary jestem na tekst "kręcę dla siebie a wrzucam na YT dla swojej satysfakcji. A filmiki wolę na żywo bez żadnych cięć".
Robisz dla siebie - to po cholerę wystawiasz na pokaz? Jak wystawiasz na pokaz to po prostu rób to porządnie a nie potem wymyślasz tłumaczenie na poziomie gimnazjalisty który nie mógł zrobić filmu bo ciocia przyjechała...
W każdy razie w kategorii "unboxing" jest to słabiusieńkie.

Nie wymyślam tłumaczeń na poziomie gimnazjalisty, tylko tłumacze na poziomie gimnazjalisty.... Wczytaj się trochę
Odpowiedz
#9
Fakt, nie wczytałem. To tym bardziej weź sobie do serca, masz szansę się poprawić :)
Czyli podsumowując a) więcej światła jak powiedział Goethe umierając b) tnij i wyrzucaj to, co niepotrzebne.
A jak Ci żal to przyspieszaj obraz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja produkcja timmy98 2 156 05-04-2017, 22:43
Ostatni post: timmy98
  moja produkcja w polowie, marcinb9987 3 959 01-18-2013, 21:25
Ostatni post: marcinb9987
  Moja własna produkcja polonia66 7 1,850 06-04-2012, 17:00
Ostatni post: mateuszszar
  Moja Produkcja: JaMaL SKW & GrS - VideoPromomix [OFFICIAL VIDEO] JJaMMaLL 2 1,066 03-26-2012, 19:27
Ostatni post: JJaMMaLL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości