Mój własny film {Wersja surowa}
#1
1 osoba tylko występuje jak można się domyślić po stroju.
W 3 momentach nie zrobiłem niektórych rzeczy, niektórych nie mogłem przewidzieć bo sam nad wszystkim czuwałem kamera monataż nagrywanie granie bronie.
Odpowiedz
#2
Ja tam Ci gratuluję :) Jak na (powiedzmy) 12 lat pomysłowo to zrobiłeś. Za 8 lat o ile nadal będziesz interesował się filmowaniem dojdziesz do wniosku, że lepiej było sfilmować kwiata na łące ale to normalne, że na początku trzeba sobie postrzelać i pomachać mieczem świetlnym. :) Nie zniechęcaj się do filmowania po krytycznych komentarzach. Ludzie upadają po to by się podnieść. Widać, że jesteś wytrwały, musiałeś jednak najpierw pomyśleć jak się ustawić a potem wcisnąłeś nagrywaj. Jest tutaj wielu starszych od Ciebie, którzy najpierw wciskają "nagraj" a potem się za głowę łapią.
Odpowiedz
#3
Dziekuje :)
Odpowiedz
#4
Kurczę. Jak Ci młodzi będą w naszym wieku to będą sto razi lepsi niż my teraz :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#5
Jak ci młodzi będą w naszym wieku to pojawią się nowi młodzi, którzy będą jeszcze lepsi. Za to dziadek Bunch będzie bawił wnuki opowieściami przy kominku, jak to kiedyś nagrywał filmy ma czymś tak prymitywnym jak karta pamięci. Jeśli doda, że owa karta miała 32 GB pojemności, to wnuki będą się krztusić ze śmiechu. Taka kolej rzeczy :)
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny Text Media Generator - Jak zrobić? Neoxyh 2 922 06-19-2014, 16:11
Ostatni post: Neoxyh

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości