Mój filmik . Co sie podoba ,a co nie?
#1
Po zastosowaniu stabilizatora YT pojawiły się dziwne ruchy kamery i teraz to wyłączyłem wiec pewnie z 1h już bedzie przetworzony bez stabilizacji. Wypisujcie + i minusy.

-nie aktualny. Stabilizator YT większość zepsół.


Odpowiedz
#2
Pomijając fakt, że film chyba dla fanów bębnienia (bo mnie akurat trochę znudziło już po minucie gapienie się w jednego i tego samego perkusistę) to produkcja całkiem przyzwoita.

+ Kontrast
+ Częste zmiany ujęć
+ Urywki na końcu (szczególnie fajnie wyszło okienko z montażu zestawu perkusyjnego)

- Napis na początku się nie zmieścił i kompletnie nie widzę co tam pisało, poza tym czcionka jakaś byle jaka.
- Zwróciłem uwagę na kadrowanie perkusisty. Przez cały film ucina mu głowę. Nie wiem, czy u Ciebie było okay i Youtube wszystko przyciął?

Ogólnie podoba mi się.
Odpowiedz
#3
Ogólnie robi całkiem niezłe wrażenie, kolorki fajnie podrasowane, częste przejścia zgrane z muzyką, ale niestety raczej jest nudno. Przez 4 minuty cały czas tak na prawdę to samo. Filmik w sumie ratują te przejścia. I jeszcze jak dla mnie te szybkie przybliżenia i oddalenia (np. 0:27, 1:34) wyglądają sztucznie, no, ale to już jak kto lubi ;)
Odpowiedz
#4
2-ga moja produkcja, że tak się wyrażę:) Proszę o opinie i możliwe porady co poprawiać oraz nad czym mam popracować?
Odpowiedz
#5
Tak na pierwsze szybkie przejrzenie fajne, mógłbyś jeszcze popracować nad kompozycją kadru i nie wiem, czy jedna nie jest to trochę przydługie. Obejrzę w spokoju później. A można gdzieś zobaczyć teledysk który powstał na tym planie? Bo tak jak sobie patrzę na poziom realizacji to hmmm nie do końca widzę "zasadność zaangażowanych środków do typu teledysku" :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#6
OK, znalazłem sam klip


Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
Dzięki za cenne uwagi. Możesz napisać co sądzisz o samym teledysku? Montowała go i nagrywała ekipa z TVP.
Odpowiedz
#8
Być może to była charytatywna robota w zbożnym celu więc nie bardzo chce się czepiać, ale ogólnie - słabiutkie, użyte środki nijak nie mają odbicia w efekcie. Słabiutkie, strasznie słabiutkie, jak zresztą większość produkcji TVP. Ani to oświetlone, ani sfilmowane, ani wyreżyserowane, ot, szybki montaż do mocniejszej muzyki. Po prostu zrobione. Jakby wyciąć z tego kawałki dokumentalne byłoby beznadziejne nudne.
W każdym razie, gdyby to było komercyjne, to identyczny efekt końcowy można byłoby osiągnąć (biorąc pod uwagę zastosowany sprzęt, ekipę itd.) za 10 razy niższą cenę.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#9
Co do teledysku to nie uważam tej produkcji za słabą ale na pewno też za nic wybijającego się ponad przeciętność. Trochę zabrakło mi tu pomysłu, jakiejś oryginalności. No ale też z drugiej strony jak rozumiem dzieło nie aspiruje do nagrody MTV w kategorii "teledysk".
Taki typowy filmik przywodzący mi na myśl programy młodzieżowe (bardziej typu "5-10-15" niż "Poziom 2.0"). Nieco archaiczna forma.
Odpowiedz
#10
No właśnie chciałem napisać, że to taki level 5-10-15 albo "Roweru Błażeja" ale obawiałem się, że nikt nie będzie kumał o co chodzi :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości