Matura
#1
Jak Wam już wiadomo - maj coraz bliżej, a razem z nią matura jest tuż tuż. Tak się składa, że nawet ja ją piszę w tym roku i muszę zrobić prezentację z języka polskiego. Prezentacja powinna trwać (jak większość z nas już wie) ok 15min dlatego mój film jest trochę długi xD Film będzie leciał jako tło dla mnie i mojej wypowiedzi:)


Aha zapomniałem wspomnieć o temacie mojej prezentacji: "Magia, czary, wiedza tajemna. Zbadaj funkcję tych motywów w utworach literackich na przestrzeni kilku wieków"
Odpowiedz
#2
Wątpie, żeby to było dobre do twojej wypowiedzi, bo muzyka będzie zbyt bardzo odciągać od ciebie uwagę. Powinieneś dać coś spokojniejszego.
Odpowiedz
#3
Moja praca maturalna przyjęła się bardzo dobrze w takiej formie jak możecie zobaczyć powyżej. Ale dziś mam do zaprezentowania dla was jeszcze jedną prezentację dla przyjaciółki, która mnie poprosiła o filmik, który pomógłby jej w porównaniu książki do adaptacji filmowej pt "Twilight" ("Zmierzch")


Jak wam się ta praca podoba?
Odpowiedz
#4
praca maturalna i pare wycinkow z kiepskich seriali , plus wzruszajaca muzyka , kiepsko mi sie kojarzy. malo orginalne . moze lepiej zmontuj teledyski dody i nergala ;)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości