MMA Legends : Fedor Emelianenko
#1
Witam !

Chciałbym wam pokazać mój pierwszy filmik jaki zrobiłem. Jego tematem jest Fedor Emelianenko najlepszy wg. mnie fighter w MMA. Ten film jest kompilacją lepszych i najlepszych akcji Fedora. Męczyłem się nad nim 2 dni więc proszę o nie przywłaszczanie sobie go. Proszę też o wszelkie uwagi dotyczące tego filmu.

A oto i on:


Dziękuję za jego obejrzenie i pozdrawiam !
Victorarmy.
Odpowiedz
#2
A czemu ktoś miałby go sobie przywłaszczać? :) A poza tym korzystamy z tagów "youtube", już poprawiłem.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#3
Przepraszam ze nie dodanie tagu. A z tym przywłaszczaniem to różnie bywa już raz kiedyś np. napisałem coś na forum to był tutorial i ktoś sobie go przywłaszczył i całą moją pracę. Więc wolę być przygotowany na wszelakie ewentualności ;).
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
#4
W sumie umieszczając coś w internecie jesteś skazany na to, że zawsze znajdzie się ktoś kto sobie przywłaszczy czyjąś pracę, smutne, ale prawdziwe. Sam już nie raz tego doświadczyłem.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#5
Dlatego jest w moim filmiku takie coś w prawym górnym rogu.
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
#6
Dobrze dobrana muzyka do filmu zapewnia komfort oglądania, w tym przypadku sprostałeś wyzwaniu i Twój wysiłek nie poszedł na marne, bardzo przyjemnie się to ogląda. Swoją drogą chciałbym zobaczyć go z Pudzianem.
Odpowiedz
#7
Szczerze śledzę osiągnięcia Fedora już bardzo długo i powiem Ci, że Pudzian będzie dla niego " łatwą zdobyczą". On jest mistrzem Prida, wielokrotnym mistrzem świata w Sambo, i on nie z takimi wygrywał jak Pudzian.
Pozdrawiam Victorarmy.
Odpowiedz
#8
Pewnie tak, ale szum by był. Jestem ciekawy jak by się to potoczyło.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości