LiveU wynajem
#1
Dzień dobry, 
do wynajęcia posiadamy dwa doskonałe encodery do live streamingu ze stajni LiveU. 
Jedno z urządzeń to podstawowy encoder wraz z opcją bondingu czyli zabezpieczania łącza internetowego przed zerwaniem poprzez 4 modemy LTE, które pracują równocześnie z siecią LAN i WiFi. W momencie awarii np. sieci LAN system automatycznie zwiększa przepustowość na urządzeniach które nadal mają połączenie internetowe. Oczywiście z urządzenia można także korzystać w miejscach skąd nie można podłączyć się do sieci internetowej i wtedy wykorzystuje się tylko modemy LTE. 
LiveU Solo Go wynajmujemy razem z 4 modemami LTE oraz zasilonymi kartami SIM 
https://www.onestream.pl/produkt/bonding...-warszawa/

Drugiem znacznie poważniejszym rozwiązaniem jest LiveU LU600 jest to obecnie najwyższy model z encoderów dostępnych na rynku. Wysyła sygnał w maksymalnej jakości 4K 50p na specjalny dedykowany serwer, który następnie może przesłać sygnał na dowolną platformę lub można odebrać sygnał w wozie transmisyjnym czy też studio tv. 
LiveU LU600 wyposażone jest w 8 modemów LTE, dwa porty LAN oraz WiFI do tego  nowy kodek HEVEC, który zapewnia doskonałą jakość obrazu przy znacznie mniejszym obciążeniu sieci
Urządzenie wypożyczamy z kartami SIM, konfiguracją i pomocą w uruchomieniu. 
https://www.onestream.pl/produkt/live-st...r-wynajem/

W obydwu przypadkach pomagamy w konfiguracji i uruchomieniu urządzeń, Istnieje także możliwość, aby ktoś od nas z firmy był na planie i czuwał nad poprawnością transmisji.
Wideofilmowanie
Streaming wynajem sprzętu 
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości