Konkurs od Clan Poland!
#1
[Obrazek: konkurs.png]
Odpowiedz
#2
Nie przypuszczałem, że ludzie specjalnie mogą rejestrować się na forach tylko po to by dawać takie ogłoszenia. Na prezentację wizualną? Spoko to prześlę prezentacje wizualną swojej osoby, albo kota...
A... nie... nie dopisaliście na głównym plakacie, że chodzi o prezentacje wizualną Waszej firmy. Ostatnio jest to modne (konkurs banku Millennium). Ktoś przy okazji swej pracy robi darmową reklamę, jak nie wygra? - trudno, ale Wasz przemysł zareklamuje.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#3
To jakaś amatorszczyzna, a nie żadna firma. Nadsyłanie prac na maila? Szczególnie jak ktoś zrobi film HD? "Zachęcamy do wzięcia udziału w nim, gdyż są przewidziane cenne nagrody" - RAM, wentylator do procka i podkładka pod mysz...
No dajcie spokój. Poziom prac będzie pewnie taki jakie nagrody, no chyba że fani klanu wezmą udział i będą walczyć ideologicznie.
Odpowiedz
#4
Cytat:Nadsyłanie prac na maila? Szczególnie jak ktoś zrobi film HD?
Rozbroiło mnie to :)

Ale w necie wiele podobnych kwiatków.
Jak np. wielki festiwal filmów offowych reklamujący się - tak to nie żart - czymś takim:
O shit! Usunęli to jednak! No to powiem co to było. Była to prosta animacja, animowana postać ruszała na ekranie tylko ustami a całości przyświecał... syntezator mowy IVONA! Tak! W zaproszeniach do amatorskiego festiwalu filmowego!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości