Japonia 2022
#1
Co Wy na to? ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#2
Może im się uda, bo w sumie większość "klocków" już jest, tylko je trzeba dopracować. Mam jednak wątpliwości co do sensu takiej opcji - jakoś nie widzi mi się chodzić na hologramowy mecz czy koncert bądź inne możliwe atrakcje (np. teatr, lub nowa forma filmu). Większy potencjał widzę nie w budowaniu stadionów z hologramowymi projektorami a w technologii VR dzięki której można byłoby w domu lub osiedlowym "vr-room" np. kibicować drużynie na płycie boiska bądź stanąć obok ulubionego aktora podczas spektaklu bez zakłócania porządku. Oczywiście film na taki system już nie mógłby "oszukiwać" widza kadrami czy montażem, więc film może troszkę stracić na swojej magii (ale za to twórcy efektów specjalnych mogą się wykazać).
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#3
Chyba na silniku 1.6 nie masz wgranego pluginu na poszczególne multimedia.

Wchodzi w życie technologia z filmów, gdzie w powietrzu wyświetlany jest obraz.
Odpowiedz
#4
A jaki rynek dla pornoli!
Tylko panowie, jak już mamy taką technologię, to idźmy na całość. Jak już holo-mecz, to czemu nie generowani zawodnicy, programistów mamy dobrych, może Polska miała by wtedy jakieś szanse na mistrzostwo. :)
A idąc dalej - można by organizować "kosmiczne mecze", już nie pamiętam w jakim anime to widziałem, jakiś taki serial gdzie grali na taki boisku gdzieś w kosmosie, takiej latającej platformie.
Albo walki a'la karcianki z walczącymi potworami w tle (czy raczej nad...). Wyobrażacie sobie? "Wzywam czerwonego smoka!" :D :D :D
Odpowiedz
#5
Idziesz na stadion, i wyświetla ci się na nim walka kiboli - taka krwawa, na maksa ; D
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości