Janosik True Crime: Pierwsza Krew
#1
Witam!
Przedstawiam wam moją przeróbkę Janosika. W filmiku zawarłem dużo efektów specjalnych, np. Wybuchy, miecze świetlne. Na wstępie piszę, że nie używałem IVONY. Jeśli chciałeś zobaczyć krwawe strzelaniny, automatyczne muszkiety, Janosika walczącego na miecze świetlne czy odrzutowce ostrzeliwujące wojska Murgrabi to zapraszam do oglądania- wszystko w jednym.

Proszę o wasze komentarze i opinie.
Odpowiedz
#2
Misiek, a co to ma wspólnego z Vegasem? Jaki był jego udział w tworzeniu tego wiekomponego dzieła? 10%? Do wyrenderowania?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Powiem tak: w Vegasie wszystko zmontowałem, pododawałem efekty( np. świecące oczy, lens flary, motion blur, przejścia, handheld ) nowe elemeny( ręce z telefonem-chroma keyer), dźwięki, muzykę i oczywiście zrenderowałem.
W Vegasie nie da się edytować zdjęć i nie ma efektów ( miecze świetlne, wybuchy) więc musiałem się innymi programami podratować.
Odpowiedz
#4
OK, wybroniłeś się. Przesuwam do filmów.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
THX :)
Odpowiedz
#6
(01-29-2014, 0:09)Gmodowiec napisał(a):  dźwięki, muzykę i oczywiście zrenderowałem.

No tu się nie popisałeś przester na przesterze wywala membrany z głośników.
Totalna olewka ścieżki dźwiękowej która jest nie mniej ważna od obrazka. Youtube powinno ci tego nie przyjąć :)
Odpowiedz
#7
Dźwięki musiałem zgrywać Cool record edit z innych filmików, bo takich dźwięków nie miałem i dlatego dźwięk jest jaki jest.
.
.
Kicha, narobiłem się kilka miesięcy na nic :(
Odpowiedz
#8
Bardzo ciężko się to ogląda, jakość dźwięku kaleczy uszy, a brak jakiegokolwiek ładu i składu męczy. Efekty specjalne też tak trochę z dupy pojawiają.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości