Jaki sprzęt na wyświetlenie podziękowań na weselu?
#1
Witam.
Jak w temacie, chciałbym zainwestować w sprzęt na którym mógłbym wyświetlić na weselu podziękowania dla rodziców... (teledysk).
Proszę o poradę w co warto zainwestować.. 
Pozdrowienia.  
Odpowiedz
#2
Nie inwestować (jeśli robisz dla siebie). Pożyczyć od kogoś rzutnik o dużej jasności, który potrafi odtworzyć film wprost z pendrive, przez jakieś wifi itp. Bardziej bym się martwił o jakiś ekran.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Jako ekran może posłużyć prawie każda ściana ;)
Ważne, aby projektor nie świecił za ciemno, bo nic nie będzie widać.
Odpowiedz
#4
Tylko trzeba znaleźć ścianę... Zawsze 2 chłopa może jakieś prześcieradło trzymać :D
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
#5
Skoro na weselu, czyli na sali, a raczej sale są w budynkach, a budynki mają ściany. Więc chyba o ścianę trudno nie będzie ;)
Odpowiedz
#6
To wiem, aż taki tępy nie jestem :) Tylko nie zawsze ściany są białe, na np. zielonej ścianie będzie trochę śmiesznie widać.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
#7
Możecie polecić jakiś projektor który sprawdził by się na tego typu imprezach..? Jakich używacie... ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
Będziesz kupować nowy projektor tylko na jedną okazję ? Według mnie się nie opłaca. Lepiej popytać znajomych, czy przypadkiem nie mają. Ale to mogę zdanie.
Odpowiedz
#9
Sale weselne też często mają na swoim wyposażeniu.

Ale jak coś, to zawsze można kupić. Projektorów jest bardzo dużo na rynku. Głównym kryterium jest budżet, jaki chcesz przeznaczyć, i to, czy chcesz, aby projektor miał natywnie rozdzielczość HD.
Jak będziesz już kupował, zwróć uwagę na głośność projektora (przypuszczam, że na jednej okazji się nie skończy i będziesz chciał używać w domu, a te tanie są głośne...). Popatrz również na jasność i kontrast (oraz koniecznie na poziom czerni - bo im tańszy, tym czerń bardziej szara).
Odpowiedz
#10
"Czerń jest bardziej szara" ;)

Są też takie jakby mobilne protektory, bardzo małe, ale co za tym idzie, słabe. To znaczy są,dobre mobilne, ale trzeba w to wpakować trochę więcej $$$ ;)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości