Jak się pokazuje możliwości produktu...
#1
Obawiam się, że robi to większość producentów jakiegokolwiek sprzętu, ale pilnują się bardziej:

#!
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#2
Ja bym tylko zwrócił uwagę na fakt, jakie larum sie podniosło, jak sprawa wyszła na jaw. zupełnie jakby głupie ludzie faktycznie wierzyły, że te doskonałe filmy z telefonów Samsunga czy zdjęcia z iPhone'a były robione tymi właśnie urządzeniami, a teraz ktoś ich chciał oszukać. Albo raczej zburzył im kawałek ich idealnego, wykreowanego przez reklamy, świata....
Odpowiedz
#3
A to już jest temat niejednej pracy doktorskiej na kierunkach psychologicznych. Być może chodzi o to, że niewielu jest w stanie pogodzić się z tym, że zostało zrobionych w balona i tym samym pokazać sobie, że jest się głupkiem (w tej materii). Na tego typu lekcję pokory wobec siebie jest gotowa raczej tylko niewielka grupa ludzi.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#4
No ale to film marketingowy, reklama. Jeszcze raz, to jest REKLAMA a nie TEST VIDEO.
I takie rzeczy są na porządku dziennym. Reklama ma pokazać tyle, że ze stabilizacją "po prostu jest lepiej".
A że nagrywali czym innym to już obojętne, bo to jest - jeszcze raz - reklama, a nie test video. A reklamy kłamią. Osobiście zadowolony nie jestem z takiej praktyki bo chciałbym wierzyć w to co widzę. A że jesteśmy oszukiwani to już inna sprawa.

Ale zastanawiam się czy to czasem nie jest viral, bo nie wierzę że zrobiliby taki błąd.
Może "spece" od marketingu pomyśleli: "Hyyyyyymm, a może by tak rozreklamować firmę w negatywny sposób? Nie ważne jak mówią, ważne, że mówią". Choć... to w sumie idiotyczne by było.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości