JRP Klika
#1
Siemanderko .
Chciałem wam zaprezentować skład JRP Klika (Bisqp 14lat , Kret 16 lat)
tu macie stronkę http://www.jrp-klika.orgs.pl
Dziś skończyliśmy prace nad kawałkiem pt. "szkiely (legalna mafia) "
3majcie się i czekajcie na nowe produkcje z naszej strony . ELO!
Odpowiedz
#2
Cytat:Unable to establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO)
lol. Domyślam się, że to jakiś super lans rap? =)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#3
Więc tak:
1) Widać że jesteście jeszcze młodzi i nie do końca wiecie o czym piszecie
2) Rozumiem, śpiewać każdy może.... no ale żeby nagrać kawałek gdzie co chwila ktoś wypada z rytmu ?
3) Tak przewidywalnych rymów dawno nie słyszałem, na prawdę, zaskoczyliście mnie :P
Podsumowując, jak chociaż jedna osoba będzie czekała na te wasze ,,produkcje" to powinniście się cieszyć sukcesem :) ja po przesłuchaniu chce jak najszybciej zapomnieć. Kaleczycie piękną kulturę jaką jest hip-hop.
Odpowiedz
#4
Chyba coś za surowa ocena, ten kawałek jest the best, dawno się tak nie uśmiałem.
Odpowiedz
#5
Teraz dopiero mogłem to przesłuchać i żałuję, że włączyłem. Macie średnio po 15lat i rapujecie czy może hmm, nie wiem jak to nazwa o policji, a zapewne nikt z was nie miał z nią styczności :) Rozwalają mnie tacy ludzie. Skąd to się wzięło, że tylu młodych ludzi teraz biega i krzyczy JP (Jebać policje)? Owszem, czasami wlepią mandat za picie gdzieś tam czy coś, ale no takie mamy prawo, a to jest ich praca. I jeszcze jedno. Rozwalają mnie ludzie, którym nic się nie chce, nic nie robią, najlepiej by kradli i jeszcze mają pretensje do policji, że ich łapie za kradzież, no ludzie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#6
Bądź recydywiści, którzy mają pretensje że dostają enty raz mandat za jazdę pod wpływam alkoholu. Zastanawiam się, czy to autorom nagrania faktycznie myślą w ten sposób, czy może starali się ośmieszyć innych artystów tego pokroju tymże "utworem".
Odpowiedz
#7
(12-29-2009, 14:23)krasux napisał(a):  czy może starali się ośmieszyć innych artystów tego pokroju tymże "utworem".

Szczerze wątpię =)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#8
ja mam 16 on ma 14 .
Szczerze ? Miałem nie raz styczność z Policją , nie szydzę jakąś nienawiścią do nich lecz wkurza mnie to że idę spokojnie ulicą a tu zachodzą mi drogę i przeszukują za to że spokojnie z treningu chce wrócić do domu.
Nie raz też dochodziło do sytuacji że musiałem wzywać ich do awantury u sąsiadów bo sie bili a Panowie policjanci przyjeżdżali sobie po 3 godzinach chociaż komisariat jest 5 min drogi z buta od mojego bloku .
Zauważcie także że to jest "Podziemie" , amatorski sprzęt , jesteśmy zdani na samych siebie i nikt nam nie pomaga . Siedzę w tym od roku i uważam że mam progres i to kocham .
Odpowiedz
#9
Szczerze życzę szybkich postępów, wtedy nam się będzie lepiej słuchało.
Odpowiedz
#10
Nie każdemu musi podobać się to co robicie, tak już jest. Jestem przyzwyczajony do takich wykonawców/zespołów jak PFK, K44, O.S.T.R., Eldo, etc... Oni też nie mieli na początku super sprzętu i takich tam, słyszał ktoś pierwsze nagrywki Ostrego? Już wtedy wyróżniał się od pozostałych. Dlatego róbcie swoje dalej, a za parę lat, zobaczymy :) Sam mam gramofony i sobie skreczuje/miksuje, ale nie publikuję tego nigdzie, robię to dla siebie, jak zaczynasz być w czymś dobry ludzie sami się o tym dowiedzą.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości