Intro - proszę o ocenę
#1
Z racji, że jest to mój pierwszy post serdecznie witam. Gdybym mógł stworzyłbym ten temat w dziale z intrami, ale jestem zmuszony umieścic go tutaj, jako że "w innych działach nowi nie mają prawa do zakładania tematów".
Stworzyłem intro i osobiście jestem z niego w miarę zadowolony. Ale tylko w miarę. Na pewno trzeba zmienić te "bipnięcia", ale nie wiem, czym je zastąpić. Poza tym coś jeszcze mi w nim nie pasuje, tylko nie mam pojęcia co... Dlatego proszę, abyście powiedzieli mi co zmienić (być może będę musiał zmienić całe intro :P)

Odpowiedz
#2
Ciekawe, lecz zbyt proste. Można było zainwestować w dodatki - Optical Flares czy Color Flashes... Bylo by bardziej "artystycznie" ;) Ton tych "beeepów" można by obniżyć o jakieś -2.
Odpowiedz
#3
Jestem na słuchawkach i te "bipnięcia" tak mi jebb*ły po uszach że prawie słuch straciłem (sam dźwięk jest podobny do wkurzającego dźwięku oczekującego połączenia w telefonie co moim zdaniem każdemu człowiekowi kojarzy się negatywnie jak ktoś nie odbiera). Forma intra jest dla mnie niezrozumiała. Najpierw pojawia się niby wykres niby wskaźnik poziomu głośności a potem piorun no i napis oczywiście. Poza tym wskaźnik nie dochodzi do samego końca tylko w połowie się zatrzymuje i połowa znika. Takie ni z dupy ni z pietruchy te intro. Czcionka też nie za bardzo. Kojarzę ją, też taką mam i omijam :)
Popracuj nad nowym intrem :)
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o ocenę montażu thesun 5 1,402 07-14-2013, 18:59
Ostatni post: thesun
  Film pod ocenę - klip z Maratonu koleżeńskiego Przemek... 0 721 01-11-2012, 19:40
Ostatni post: Przemek...
  Prośba o ocenę habson1111 7 1,826 08-31-2011, 16:27
Ostatni post: arcoiris

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości