Interkom bezprzewodowy wynajem
#1
Witam, 
poszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalny interkom bezprzewodowy dwukanałowy Altair WBS-202HD, idealny do planów filmowych, wydarzeń nadawanych na żywo, realizacji obrazu na ekrany oraz wiele innych wydarzeń- wszędzie tam gdzie łączność na profesjonalnym poziomie jest niezbędna. 

Dwukanałowość pozwala na stworzenie dwóch zespołów pracujących równocześnie i nie słyszących się nawzajem. Jedynie reżyser czy też główny realizator może komunikować się z obydwoma zespołami. Jak to wygląda w praktyce np. zespół A to operatorzy kamer, a zespół B to reżyserka, która składa się oświetleniowca, grafika, dźwiękowca etc. Reżyser słyszy i może prowadzić rozmowy zarówno z zespołem A jak i B, a zespoły nie słyszą się nawzajem i mogą pracować w ramach zadań jakie mają. Oczywiście interkom pozwala na szybkie połączenie wszystkich w jedną grupę, czy też ma możliwość podłączenia się do systemu nagłośnieniowego i emisję komunikatów na scenę. 

W ofercie swojej posiadamy, także możliwość wynajmu urządzenia z beltpackiem reżyserskim, oznacza to że reżyser może być mobilny, nie musi stać przy stacji bazowej, ale może się poruszać po planie równocześnie zachowując pełną fukcjonalność - tak jakby był przy stacji bazowej. 

Interkom bezprzewodowy wynajmujemy w dwóch opcjach:
- dedykowany dla 4 osób (np. operatorów kamer) + realizator (reżyser) 
- dedykowany dla 8 osób + realizator (reżyser) 

UWAGA - interkom posiada opcję integracji do najbardziej popularnego zestawu realizacyjnego Blackmagic dokładanie można go połączyć z system ATEM Talkback Converter 4K czy też ATEM Studio Converter tym samym powiększając zestaw kablowy (światłowodowy) o kolejnych 4 czy też 8 użytkowników. 

Cena wynajmu interkomu bezprzewodowego opisana jest na naszej stronie www
http://www.onestream.pl/produkt/interkom...y-wynajem/
Wideofilmowanie
Streaming wynajem sprzętu 
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości