Informatyka , 6 klasa , INTRO
#1
Potrzebuje na środę naprawdę bardzo dobre intro. Jakich pluginów do tego użyć? Jaką muzykę? Ile takie intro powinno trwać? Czy użyć 3D?
Proszę o odpowiedź. Mam na razie zrobione około 16 projektów. Ale przydałoby się mieć taki jeden najlepszy. Tak jak w temacie :
1. Potrzebne mi to na informatykę ( zabieram laptopa do szkoły)
2. Jestem w 6 klasie podstawówki.
3. Intro musi być naprawdę dobre!
Mój nauczyciel nie oczekuje ode mnie avatara ale wie że stać mnie na naprawdę dużo.
Odpowiedz
#2
Jeśli stać Cię na dużo to dasz sobie radę, tutaj nie chodzi o to abyśmy zrobili to za Ciebie, bo gdy się zapyta nie będziesz miał pojęcia jak to zrobić.
Odpowiedz
#3
Dokładnie, dlatego nie napisałem żebyście zrobili to za mnie tylko jak według was powinno wyglądać ładne intro. ( może nie napisałem tego wprost )
Odpowiedz
#4
Cytat:jak według was powinno wyglądać ładne intro
Musi być takie, aby zachwycało, wzbudzało w nas emocje oraz na tyle fikuśne, abyśmy kilka razy cofali się na początek filmu, aby obejrzeć intro :) To od Ciebie zależy czy będzie ładne czy nie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#5
Wymyśliłem coś takiego że zaczyna się na century fox , nagle słychać takie zacięcie płyty , czy nie wiem jak to nazwać , takie miksowanie i wchodzi moje intro ;) Gdzieś miałem ejay dance 4 i hip hop 3 tez ejay'a , ale nie mam płyty od tego pierwszego :) Może jakąś muzykę już sobie do filmu sam mogę zrobić :P

PS. myślałem o wprowadzeniu czegoś takiego jak z reklamy netii ( Są dwie takie same osoby) Mógłbym zrobić nawet to samo co w tej reklamie tylko musiałbym mieć duży green screen którego nie posiadam :|


Coś w stylu co opisałem wyżej. Można coś do tego dodać?
Muzykę sam zrobiłem
Odpowiedz
#6
Mam jeszcze jedno pytanie , czy można zrobić inne menu DVD (start , sceny) niż w Windows DVD Maker , w Sony Vegas? Jeśli nie , to w jakim innym programie można to zrobić.
Odpowiedz
#7
Bardzo fajnie to zrobiłeś, pomysł przedni. DVD architect obczaj.
Odpowiedz
#8
Ale to było dobre;) (mimo że nie urwał) Jako że zajmuję się trochę muzyką i dźwiękami mam dwie uwagi:
1. Wyrównaj głośność muzyki i efektów, teraz za bardzo odstają od siebie.
2. Jeśli intro poprzedza materiał tematycznie zbliżony do HH to ok, w przeciwnym wypadku wybrałbym coś bardziej stonowanego.
Odpowiedz
#9
(03-30-2010, 21:29)ender77 napisał(a):  Ale to było dobre;) (mimo że nie urwał) Jako że zajmuję się trochę muzyką i dźwiękami mam dwie uwagi:
1. Wyrównaj głośność muzyki i efektów, teraz za bardzo odstają od siebie.

Jak to zrobić? // Co myślicie o Sound Forge?
Odpowiedz
#10
Minęła środa , nie miałem internetu itd. Ale do rzeczy.
Poszedłem do szkoły pokazałem kilka projektów , chciałem udowodnić że sam to zrobiłem lecz nauczycielowi wystarczyły projekty. Dostałem 6. Mój nauczyciel powiedział że powinienem dalej robić efekty i kleić filmy , może w przyszłości będę mógł na tym zarobić ;] Cała moja klasa była pod wrażeniem :) Teraz muszę nagrać płytę albo coś :P Pokazać panu nowe intra albo efekty :P Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości