IE 9 - gwóźdź do trumny
#1
Do tej pory sporadycznie używałem alternatywnych wobec IE przeglądarek. Działało to znośnie, więc nie miałem powodu, żeby całkowicie przesiadać się np. na Firefoxa. Buńczuczne zapowiedzi Microsoftu oraz pochlebne opinie społeczności o wersji beta sprawiały, że nadal widziałem się użytkownikiem IE. Nadszedł dzień premiery i cóż się okazało? Wielkie G. Zamiast lepiej, jest gorzej - więcej stron jest wyświetlanych z błędami, interfejs wydumany na siłę, a np. na tym forum wysyła podwójne posty! Małomiękki chciał odzyskać tym produktem rynek przeglądarek, ale raczej to będzie powód, zeby ostatecznie przesiąść się na np. Firefoxa. Ja to właśnie robię. Żegnaj IE i nie wracaj.
Odpowiedz
#2
ja osobiście polecałbym google chroma ale to już według uznania
Odpowiedz
#3
Boże to chyba wszyscy wiedzą że tego się nie używa, najgorsza przeglądarka przecież z nią przeglądanie neta to męczarnia. Ja używam już chroma bardzo długo, bo szybki i wygodny.
Odpowiedz
#4
Ja od 4, albo i 5 lat nawet używam Opery z małą przerwą na Firefoxa, który jednak nie przypadł mi do gustu. Mimo iż jest wiele chorych ograniczeń dla Opery, to nie narzekam na nią. :3

Dla mnie Internet Explorer, mimo aktualizowania, nadal mi się kojarzy z archaiczną już 5-6 lat temu wersją 6 i to myślenie prędko się nie zmieni.

PS:Tak użytkowałem też IE 7/8, w czasie lekcji informatyki.
Odpowiedz
#5
(03-19-2011, 20:40)Mikeros napisał(a):  Boże to chyba wszyscy wiedzą że tego się nie używa,

Przecież pisałem, że dawało radę IE do tej pory, więc nie miałem powodu do zmieniania. A o tym, że "wszyscy" wiedzą to wiem.
Odpowiedz
#6
Mi się tam nawet spodobał nowy IE :P W moim odczuciu praktycznie brak różnicy w szybkości, a jest więcej miejsca na stronę niż w Chrome, czy Operze.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości