Gramy duela: FPP tutorial
#1
Filmik z lektorem zrobiony na przykładzie gry UT3. W 90% robiony Vegasem (reszta AE i Photoshop), na ustawieniach, jakie podali mi forumowicze (wreszcie nie ma problemów z rozdzielczością na YT ;p). Całość podzielona jest na 2 części ze względu na pojemność YT.


Odpowiedz
#2
Film się bardzo przyjemnie oglądało, ale to trzeszczenie... Dziwne trochę, że jesteś dziewczyną i nie wpadłaś, na to jak sobie z tym poradzić.
Odpowiedz
#3
Pomaga materiał nakładany na mikrofon lub ekran powstrzymujący co głośniejsze dźwięki (czego dowiedziałam się już po ptakach), tak robią m. in. spikerzy radiowi. Nie zajmowałam się wcześniej nigdy profesjonalnymi nagraniami i byłam pewna, że to po prostu wina sprzętu. A kartę dźwiękową i mikrofon nie mam z najwyższej półki.
Odpowiedz
#4
Ja też niestety poradniki (głównie vegas i blender) nagrywałem na zintegrowanej karcie dźwiękowej oraz taniemu mikrofonowi, dopiero niedawno zauważyłem, że wewnętrzny mikrofon w lustrzance daje dźwięk dużo lepszej jakości :) Ale niestety nie ma on nic przeciwwietrznego i trzeba jakąś szmatkę czy gąbkę na niego dawać, aby nie trzeszczało.
Odpowiedz
#5
Albo zrobić siatkę z pończochy ;)
Odpowiedz
#6
To miałem na myśli w pierwszym poście:)
Odpowiedz
#7
Tak to po angielsku wyszło, z innym lektorem.

Odpowiedz
#8
Pomijając trzeszczenie coś jest nie tak z dźwiękiem w pierwszej polskiej części, jak włączyłem myślałem że mi subwoofer głośnik wypluje, coś tak burczy/brzęczy w niskich tonach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości