[FILM]Blackfinch: Pawel Trela - Pushing with no Limits
#1
Na początku: Witam wszystkich. :)

Na forum trafiłem zupełnie przypadkiem próbując rozwiązać jeden z problemów, który trzymał się mojego Vegas'a, jednak po dłuższej lekturze postanowiłem, że się zarejestruje i postaram regularnie, dość aktywnie (mimo kompletnego braku czasu) uczestniczyć w dyskusjach.


Filmowaniem i montażem video, łącznie, zajmuję się już ponad 7 lat. Praktycznie od lat dzieciństwa, zafascynowany motoryzacją, filmuję eventy motoryzacyjne używając do tego naprawdę różnych kamer czy aparatów DSLR. Na przestrzeni lat udało mi się nawiązywać współpracę z różnymi teamami biorącymi udział w różnych dyscyplinach motorsportu, skupiając się głownie na Driftingowych Mistrzostwach Polski. Obecnie współpracuję z Driftingowym Mistrzem Polski 2011 - Pawłem Trelą. Bedąc członkiem teamu zajmuję się filmowaniem oraz montażem filmów relacjonujących jego występy nie tylko na arenie narodowej, które mają na celu głownie wypromowanie jego osoby. To na tyle jeśli chodzi o małe streszczenie mojego "CV".


Wracam zatem do tematu, aby już pierwszym wątkiem nie narazić się administratorom. ;)

Wspomniany w temacie film jest klipem podsumowującym sezon 2012, który miał wypromować Pawła również na arenie międzynarodowej. Film sukcesywnie trafił na jedne z największych portali motoryzacyjnych, jednak postanowiłem zamieścić go tutaj licząc na krytykę ludzi znających się na temacie.


http://www.vimeo.com/blackfinch/pwnlInne moje filmy, które udało się wykonać na zlecenie różnych osób na przestrzeni kilku sezonów, można znaleźć na moim kanale na vimeo:

http://www.vimeo.com/blackfinchPozdrawiam i zapraszam do komentarzy!
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości