Efekt z filmu
#1
Witam, czy da sie coś takiego zrobić w SV? Chodzi oto, żeby nasze video odbijało się na dole, z prawej i lewej jak odbicie lustrzane z tych 3 stron, tak jak w tym filmie (np 0:52 tu dobrze widac)wiem ze w aae jest specialny efekt do tego, a czy w vegasie idzie to zrobic?

to znaczy jak zrobic odbicie lustrzane to wiem, tylko jak zrobic zeby pod naszym filmem był film z odbiciem lustrzanym (tak samo z 2 boków i na rogach połódniowo wchodnich/zachodnich) i zeby dalo sie ekranem ruszac tak, ze widac ze te filmy sa polaczone
Odpowiedz
#2
(08-22-2014, 11:06)freeze4 napisał(a):  ...to znaczy jak zrobic odbicie lustrzane to wiem, tylko jak zrobic zeby pod naszym filmem był film z odbiciem lustrzanym (tak samo z 2 boków i na rogach połódniowo wchodnich/zachodnich) i zeby dalo sie ekranem ruszac tak, ze widac ze te filmy sa polaczone
To jest banalne pytanie, na pewno było wielokrotnie omawiane. Poczytać podstawy Track motion.
http://www.sonycreativesoftware.com/work...ack_motion
Jak nie dasz rady to pozostają płatne dodateki NewblueFX:

Odpowiedz
#3
Mam kupione newblue fx, możesz powiedzieć którym z pluginów to można zrobic? Albo najlepiej filmik jakis pokazujacy jak


BTW, nie wiem jak dzieki track motion chcesz to zrobic, no ale ok
Odpowiedz
#4
dzięki track motion? Banalnie. Dublujesz film docelowy > odwracasz i robisz odpowiednią perspektywę w track motion (3d) > nakładasz efekt falującej wody > po robocie (wszystko gołym vegasem).

NewBlue masz kupione, i nawet nie wiesz co kupiłeś? Trochę dziwne... Przecież NewBlue to efekty gotowe. Co tu pokazywać. Wrzucasz efekt na event i tyle.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości