Efekt kolorowej migawki
#1
Witam. W SV dopiero zaczynam i potrzebuje waszej pomocy a mianowicie nie wiem jak zrobić efekty jak w tym filmie
zaczynający się w 0:16 a kończy w 0:28 sek (chodzi mi o te kolorowe migawki). Jak to zrobić (po kolei co i jak bo jak wcześniej napisałem, dopiero zaczynam)? Efekt jest mi bardzo potrzebny i za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
To nie jest filtr, tylko wrzucona ścieżka, na której jest zastosowany chroma keyer oraz edytowana jest przenikalność. Tylko tyle.
Odpowiedz
#3
To jak to zrobić samemu (po kolei co i jak)? Albo można dokładnie taki sam efekt pobrać z jakiejś strony?
Odpowiedz
#4
Wrzucę ten film, osobiście nazywam to przeszkadzajki. Miałem to na dysku przenośnym, gdy do mnie wróci to wrzucę na jakiś serwer.
Odpowiedz
#5
Wielkie dzięki. Mam jeszcze jedną prośbę jeżeli miał byś więcej efektów tego typu lub innych co były w filmiku który zamieściłem wyżej to czy mógł byś powrzucać je na jakiś serwer? Bardzo by mi się przydały.
Odpowiedz
#6
Jeżeli masz już tn dysk przenośny to mógł byś wrzucić ten efekt, bo zależy mi na czasie? A czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić, jak edytować tą przenikalność i gdzie, jak zrobić by te kolory tak przechodziły?
Odpowiedz
#7
Na dzień dzisiejszy nie mam tego dysku, na wekend do mnie wróci.
Odpowiedz
#8
Cytat:A czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić, jak edytować tą przenikalność i gdzie, jak zrobić by te kolory tak przechodziły?
Pobaw się opcją Velocity na tracku kolorami.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#9
Mógł byś mi wytłumaczyć gdzie znajduje się opcja Velocity bo nie umiem znaleźć?
Odpowiedz
#10
O przepraszam, nie Velocity (bo to od prędkości), tylko Composite Level. Klikasz prawym nie na tracku, tylko na te właściwości tracka po lewej stronie :) Wybierasz Insert/Remove Envelope -> Composite Level i wyskoczy Ci na danym tracku taka fioletowa? linia :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości