Drugi monitor..
#1
Witam wszystkich ponownie.
Mam mały problem.A mianowicie chciałbym spróbowac' pracy z Vegasem na dwa monitory.Tylko do końca nie wiem jak i gdzie to ustawic'.Szukałem na forum tego tematu i znalazłem post Bunch-a,gdzie też próbował tej kombinacji.
Ja chciałbym żeby drugi monitor służył jako podgląd.Wiem że trzeba pogrzebac' w opcjach Preview Device Perferencesale nie wiem do końca jak to zrobic'.

Jak ktoś może,
niech pomoże....

POZDROWIONKA.
Odpowiedz
#2
Najpierw musisz zmusić Windows do pracy na dwóch monitorach, i to raczej nie w trybie "klone" czy "rozszerzony pulpit" tylko "dwa niezależne monitory" (takim, gdzie dla każdego monitora możesz ustawić inne parametry.
A potem tak jak piszesz - w preferencjach wskazujesz drugi monitor. Wedy jak sobie klikniesz w "telewizor" to obraz leci na drugi monitorek, tv czy co tam chcesz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Przy czym na kartach NVIDII jest to niemożliwe jeśli używamy Vistę albo 7, chyba, że mamy profesjonalną kartę QUADRO.
Odpowiedz
#4
Ty, no nie strasz bo właśnie się zastanawiam nad przesiadką na 7, na "normalnych" nVidiach zablokowali drugi monitor??? Jakoś nie chce mi się wierzyć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
Możesz tylko rozszerzyć albo sklonować, zapomnij o nView. Dlatego następna moja karta będzie ze stajni AMD albo ewentualnie Blackmagic Intensity kupię.
Odpowiedz
#6
Mam kartę Nvidia GeForce GT 230 Vin.7 64 i vegas na dwa monitory śmiga aż milo,nic nie ustawiałem, przestawiałem porostu po podpięciu drugiego monitora, klikam w vegasie na monitorek i hula, oczywiście sv pro 10, w 9 musiałem ustawiać w opcjach
Odpowiedz
#7
krisit, my tu mówimy o dwóch niezależnych obrazach na dwóch monitorach, a nie rozciągnętym albo sklonowanym pulpicie. Jaką rozdzielczość fizyczną ma drugi monitor, a jaką rozdzielczość faktycznie możesz na nim ustawić jako drugim monitorze?
Odpowiedz
#8
(01-28-2011, 21:18)Pinto napisał(a):  krisit, my tu mówimy o dwóch niezależnych obrazach na dwóch monitorach,

A ja niby o czym, działają niezależnie od siebie,żadne klony choć i taka opcja jest. Monitor 1 24 cale full hd, 2 19 cali 1280-1024
Odpowiedz
#9
Spróbuj to zrobić z drugim monitorem FULL HD.
Odpowiedz
#10
Najpierw twierdzisz ze na tej karcie nie da się pracować niezależnie na 2 monitorach,teraz ze nie na 2 full hd, tego to akurat sprawdzić nie mogę bo full nam tylko jeden.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości