Dron dla kamer RED. Łał, a nawet WOW!
#1
Patrzajta ludziska, niektórzy to mają fajowe zabawki...

http://www.engadget.com/2011/10/11/germa...e-red-epi/

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
Ujęcie wyglądają świetnie, to trzeba przyznać. Ale mimo takiej kamery, bez pomysłu nic nie wyjdzie. Z dwojga złego wolę mieć pomysły i handycam'a niż brak pomysłów i to cacko. A najlepiej moje pomysły i ten dron. Wiesz może ile kosztuje? Ciekawe czy mi starczy życia by na niego naskładać.
Odpowiedz
#3
Nie wiem, zapewne dużo, biorąc pod uwagę, że zabawkowy śmigłowiec RC kosztuje koło stówy. Jeszcze pytanie, czy pytasz o cenę z REDem czy bez. Ale ja tam bym się chociaż samym dronem pobawił, może być nawet z komórką :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#4
Drona, drona. Na REDa bym pewnie sporo dłużej składał.
Odpowiedz
#5
Ciekawe jaką jakość to coś oferuje ;) :

http://www.toys4boys.pl/Parrot-AR-Drone-item2889.html

[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#6
Widziałem, jak się ludzie tym bawili, fajne, sterujesz iPhonem, dużo bardziej odporne na kraksy niż normalny śmigłowiec. Tyle, że kamery za bardzo pod to nie podczepisz no i jak każda taka elektryczna zabawka - nie lata zbyt długo. Ale - fakt, fajowe.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
... zapytanie zamieściłem ze względu nie na 4 śmigła a:

"Możesz wygodnie usadowić się w swoim salonie jednocześnie pilotując Parrot AR Drone na zewnątrz - obraz wysokiej jakości przekazywany bezpośrednio do telefonu pozwoli Ci wiedzieć od razu, co się dzieje z Twoim pojazdem."
i
"na końcu obejrzeć całą relację lotu "z kabiny pilota" dzięki dwóm wbudowanym kamerom na pokładzie."

Zapewne jakość taka jak telefonu komórkowego, ale może uda się dodatkowo zamocować coś takiego:
http://gopro.com/

[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
#8
Tak wiem, że ma kamerkę, na iPhone widzisz gdzie lecisz, bardzo fajna rzecz, na YT jest masa filmików. Natomiast nie wiem jak z jakościa, do jakiś zastosowań filmowych.
Czy GoPro uniesie hmmm nie wiem. Z tego co pytałem to takie niezbyt duże śmigłowce (w cenie 350-450 zł) spokojnie dźwigają kamerę "nakaskową", oczywiście niezbyt długo. Więc kto wie! Ludzie zresztą modują takie zabawki.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości