Dla "weselników" - Vegas + szkolenia.
#1
Pozwalam sobie wkleić w całości, może kogoś zainteresuje:

***
Katowice, 2 listopada 2011:

Firma KSK Dystrybucja sp. z o.o. rozpoczęła projekt współfinansowany ze środków Sony Creative Software oraz Akademii Kompetencji pt.: INNOWACYJNE STUDIO, którego założeniem jest wdrożenie nowoczesnego systemu do edycji i produkcji materiałów wideo.

Głównym celem projektu jest wsparcie dla 60 firm i osób w zakresie dostawy nowoczesnych systemów do edycji materiałów wideo, doradztwo techniczne oraz rozwój kompetencji zawodowych poprzez specjalistyczny cykl szkoleniowy realizowane do dnia 30 grudnia 2011 roku.

Grupą docelową projektu są firmy i osoby świadczące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej usługi w zakresie wideofilmowania i produkcji materiałów filmowych.

Projekt obejmuje swoim zakresem dostawę nowoczesnego systemu do edycji materiałów wideo w oparciu o oprogramowanie Sony Vegas Pro 10 + DVD Architekt 5.2 doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań technologicznych oraz uczestnictwo w specjalistycznym szkoleniu z obsługi oprogramowania i technik edycyjnych dostępnym na platformie e–learningowej Akademii Kompetencji lub stacjonarnie w siedzibie spółki.

Termin realizacji projektu: 2 listopada 2011 – 30 grudnia 2011
Liczba jednostek licencyjnych: 60 stanowisk
Liczba jednostek szkoleniowych: e-szkolenie: 4 godziny lub stacjonarnie: 6 godzin
Obszar: Rzeczpospolita Polska
Wartość jednostkowa pakietu:2599,00 zł brutto
Dofinansowanie: 1299,50 zł brutto (50%)

Więcej informacji wraz formularzem rejestracyjnym i dokładnym programem znajduje się na stronie:
http://innowacyjnestudio.kskd.pl/

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
Że co?

Cytat:Grupą docelową projektu są firmy i osoby świadczące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej usługi w zakresie wideofilmowania i produkcji materiałów filmowych.

Taka "grupa docelowa", która już świadczy u nas takie usługi w zakresie filmowania i produkcji video nie potrzebuje ich rad, bo jakoś na rynku sama działa i zarabia. Tym samym - zna się na rzeczy.
Odpowiedz
#3
To jest pomysł na upchnięcie starej wersji Vegasa :)
Odpowiedz
#4
@Cool story bro aka Szmaciarz aka Bunch oraz wszystkie inne alternatywne osobowości - myślę, że grupa się zmienia, ludzie się szkolą coraz więcej a to jest całkiem dobra okazja, by za połowę ceny mieć Vegasa Pro + szkolenie. Zdaję sobie sprawę, że jak ludzie w większości jadą na piratach to nieprawdopodobnym może wydać się wydanie pieniędzy na szkolenie, ale na świecie tak jednak się dzieje.

@Pinto - to jak widać jest projekt unijny. Jeśli ktoś robił projekt unijny, to wie, że trwa to zwykle długo lub bardzo długo i że jeżeli w projekcie jest coś zapisane, w zasadzie niemożliwa jest zmiana czegokolwiek. Nie sądzę, by w interesie KSK czy SCS było promowanie wersji 10. Wg mnie nie przewidziano możliwości pojawienia się 11, i ktoś dał ciała na sztywno rozpisując cele.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
(11-02-2011, 21:10)Pinto napisał(a):  To jest pomysł na upchnięcie starej wersji Vegasa :)

A co takiego jest w nowej 11, co by wykluczało starą 10 ?? Jak narazie, to wyczytałem same "i dupa" , "nie działa", "nie wspomaga" .
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości