Dla tych co pierwszy raz - zapoznać się! :)
#1
Księga Google, werset 1: "I rzekł Pan: a żeby obesrało was i potomstwo wasze gdyż wyszukiwarki użyć wam się nie chciało nim weszliście do namiotu zgromadzenia i pytania głupie jęliście zadawać. A słysząc to lud zadrżał a co słabsi na umyśle politykami zostali i nikt, nawet łódzkie pogotowie nie chciało mieć z nimi nic wspólnego. Tako rzecze prorok."

Apokalipsa wg świętego Bana, 2,23:
I spojrzał Pan na tych, co Prawa nie przeczytawszy mordę darli na polu wspólnym, czemuż to w innych namiotach nie mogą się wypowiadać. I zasmucił się Pan, i rzekł: "Jeśliby dalej Prawa by nie czytali a mordę darli, weź Banie rózgę żelazną i precz ich wygnaj, a straże u bram postaw, by nie wrócili i braci swych nie gorszyli.
24 Potem spojrzał na tych, co głos podnoszą i gromko praw się domagają a praw cudzych nie uznają i rzekł: "Biada wam i hańba, albowiem honoru nie macie i nawet kraść z fasonem nie potraficie! Was to okryje obciach wieczny a Demon Żenady nie da Wam usnąć w pokoju. Albowiem pamiętliwy jest lud, a Googiel nigdy nie zasypia i grzechy wasze pamięta.
25 Dalej oko Pana spoczęło na cichych i pokornych, co wiedzy pragną a nie poklasku. I rzekł: "Do was należy wiedza i potęga, wy posiądą zlecenia ma własność i zysk prawdziwy ze swej pracy. To będzie Waszą nagrodą, byś wykarmić mogli rodziny wasze i w dostatku żywot pędzić.

Maciej Lewandowski - efix.pl   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ustawianie tych samych efektów na wszystkie filmiki w projekcie. Nauczsiegracpl 1 1,246 11-14-2014, 13:52
Ostatni post: mateuszszar
  Film1920x1080,50p,a Vegas nie ma tych ustawien KJS 9 6,716 02-28-2012, 12:28
Ostatni post: efix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości