Co wy na to?
#1
efix bo ponoć Ty jesteś od efektów. Co ty na to?

http://www.wykop.pl/link/1585251/na-to-p...widzialem/
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#2
No proszę, Ryba w końcu skończył ten projekt, no patrz...
A co mam "na to być" Bunch? No fajnie, że w końcu uruchomił.
Żenujące są komentarze na Wykopie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Może i niektóre komentarze na wykopie są żenujące, ale ten film jeszcze bardziej. Zastanawiam się jak Rybczyński mógł sobie pozwolić na zaprezentowanie światu czegoś takiego. Wszystko jest w tym słabe: począwszy od logo, poprzez moonwalk i na słabym kluczowaniu kończąc. Słusznie ludzie piszą, że całość przypomina wczesne lata 90-te. Jeśli to miał być tylko test, to nie powinien był ujrzeć światła dziennego.
Odpowiedz
#4
To była prezentacja dla ministra z tego co widzę. Pytanie - czego oczekiwaliście? To nie Alvernia, na tym ludzie mają się uczyć, mają poznawać, robić eksperymenty, dotknąć, nauczyć się. Przepraszam - jakie studio da studentom "do zabawy" sprzęt Ultimate'a i motion control? Ci ludzie się dopiero uczą tego wszystkiego.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#5
Przecież nikt nie ma pretensji o to, że ludzie się uczą i poznają sprzęt, ale nie muszą upubliczniać swoich próbnych wypocin. Na naszym forum ludzie dostają zjebki za umieszczanie filmików, które stworzyli po 5 min. obcowania z Vegasem, bo nauczyli się nakładać efekt na film i doszli do wniosku, ze trzeba się pochwalić przed światem. Dlaczego Rybczyński ma mieć taryfę ulgową? Nazwiska nie grają, jak to mawiał pewien trener:)
Odpowiedz
#6
Eeee, no chyba to nie jest adekwatna sytuacja. Jakby Ryba pokazał filmik gówniany już z jakieś zaliczeniowej pracy studentów to bym się zgodził.
Ale tu masz sytuację, w której na wizytację do szkoły muzycznej przyjechał wizytator, co prawda uczniowie początkujący i jeszcze fałszują, ale chcą coś pokazać. I wg mnie wcale tak źle nie pokazali.
To jest film z wizytacji i tyle i tak go traktuję. Jakbym miał zjebać to np. za napisy końcowe. Trochę klamizera? Jasne, mogłoby być lepiej. Ot, praca jednej laski.
Odpuszczam wiele rzeczy z innego powodu - Rybczyński jest trochę facetem z kosmosu, to taki typ profesora, co zapije równanie na odjeżdżającej dorożce. Trochę żyje w matrixie i nie do końca chyba znalazł się w polskiej rzeczywistości. Natomiast szanuje go bardzo za wkład do branży wideo i za to, że chce porwać za sobą ludzi. Stąd filmy które mają na stronce są żenujące - można zauważyć, że mają dopieścić przede wszystkim władze.

Natomiast komentarze na wykopie z cyklu teraz każdy gimnazjalista to na iphonie lepsze rzeczy robi, to pieprzenie. Szczególnie, że zostało to ocenione na podstawie fragmentów. Nie mówię, że robią tam jakieś cuda, bo skądinąd wiem, że jednak nie (przynajmniej z punktu widzenia ostatecznego efektu), ale śmiem twierdzić, że większość komentujących nie wyszła poza obejrzenie i ewentualnie odtworzenie tutka na After Effects i zrobienie "daemon eyes".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
Hmmm...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...prawa.html
Odpowiedz
#8
(07-15-2013, 10:11)efix napisał(a):  fajnie, że w końcu uruchomił.
Żenujące są komentarze na Wykopie.

Komentarze nabrały nowego znaczenia:

[Obrazek: d5pn.png]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#9
Nie poznałem Ryby osobiście, ale znam ludzi którzy z nim się znają jak łyse konie. Cóż... Ryba jest wizjonerem, trochę dziwolągiem, trochę uparty i ogólnie artysta ze wszystkimi tego konsekwencjami. Akurat wierzę jego wypowiedzi, w to, że dał się wydymać i w to, że wiele rzeczy jest hmm jak to powiedzieć. Sterowanych z góry. I bynajmniej nie chodzi o UFO.
I co to jest 11 milionów na odrestaurowanie historycznej hali i realizacji jakiś wizji, w porównaniu do 218 milionów przejebanych na ePUAP...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#10
To teraz może spojrzenie z drugiej strony:
http://stopklatka.pl/-/75653797,ciag-dal...ata-oscara

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości